Extraliga juniorov U-20: Košický Podpor Pohyb späť na čele po bloku v Nových Zámkoch

štvrtok, 26.01.2023|Posledná aktualizácia 26.1.2023 15:20

Usporiadateľ 5.bloku vyzval na svojej palubovke v ŠH Milénium v rámci extraligy juniorov do 20 rokov svojich súperov z Lučenca a Košíc.

Zverenci Richarda Bača zvíťazili v oboch svojich zápasoch, pripísali si do tabuľky 6 bodov a vrátili sa na čelo súťaže. Pred druhou bratislavskou Pinerolou majú náskok dvoch bodov, tretí Makroteam Žilina stráca body tri.

Už prvý zápas bol veľmi vyrovnaný, na góly sa čakala až do záveru stretnutia. Dvomi gólmi napokon vystrieľal tri body pre MIMEL Janšto. Do súboja Lučenčanov s košickým Podpor Pohybom vstúpili lepšie na súpiske písaní hostia, po dvoch gólov Ivana sa dostali do vedenia 2:0. Do prestávky ešte znížil reprezentant do 19 rokov Berky, posledné slovo v zápase však mal Levický, ktorý podčiarkol trojbodový zápis.

Posledné meranie síl dopadlo jednoznačne pre futsalistov z východu, keď o druhom víťazstve v bloku rozhodli už v prvom polčase, ktorý ovládli v pomere 4:0.

Výsledky 5.bloku extraligy U-20 v Nových Zámkoch (26.1.2023):

MŠK MYERSON Nové Zámky - MIMEL Lučenec 0:2 (0:0)
⚽️ 37. a 38. Janšto

MIMEL Lučenec - Podpor Pohyb Košice 1:3 (1:2)
⚽️ 15. Berky - 2. a 3. Ivan, 35. Levický

MŠK MAYERSON Nové Zámky - Podpor Pohyb Košice 1:7 (0:4)
⚽️ 34. Haulík - 1. Komarek, 5. Ivan, 14. Levický, 19. Matis, 23. Blága, 25. a 38. Leško

PLAY-OFF 1.semifinále: Víťazné vstupy Lučenca a Podpor Pohybu Košice, favoriti nezaváhali

19.4.2024

19.4.2024

18.4.2024

Futsal Fever Days: Česko s dvomi víťazstvami, Maďarsko získalo bod po remíze so Švédskom

18.4.2024

13.4.2024

Slováci na úvod Futsal Fever Days pohľadli Švédom, duel dvoch polčasov pre Severanov