logo

Extraliga juniorov U-20: Košický Podpor Pohyb späť na čele po bloku v Nových Zámkoch

štvrtok, 26.01.2023|Posledná aktualizácia 26.1.2023 14:20

Usporiadateľ 5.bloku vyzval na svojej palubovke v ŠH Milénium v rámci extraligy juniorov do 20 rokov svojich súperov z Lučenca a Košíc.

Zverenci Richarda Bača zvíťazili v oboch svojich zápasoch, pripísali si do tabuľky 6 bodov a vrátili sa na čelo súťaže. Pred druhou bratislavskou Pinerolou majú náskok dvoch bodov, tretí Makroteam Žilina stráca body tri.

Už prvý zápas bol veľmi vyrovnaný, na góly sa čakala až do záveru stretnutia. Dvomi gólmi napokon vystrieľal tri body pre MIMEL Janšto. Do súboja Lučenčanov s košickým Podpor Pohybom vstúpili lepšie na súpiske písaní hostia, po dvoch gólov Ivana sa dostali do vedenia 2:0. Do prestávky ešte znížil reprezentant do 19 rokov Berky, posledné slovo v zápase však mal Levický, ktorý podčiarkol trojbodový zápis.

Posledné meranie síl dopadlo jednoznačne pre futsalistov z východu, keď o druhom víťazstve v bloku rozhodli už v prvom polčase, ktorý ovládli v pomere 4:0.

Výsledky 5.bloku extraligy U-20 v Nových Zámkoch (26.1.2023):

MŠK MYERSON Nové Zámky - MIMEL Lučenec 0:2 (0:0)
⚽️ 37. a 38. Janšto

MIMEL Lučenec - Podpor Pohyb Košice 1:3 (1:2)
⚽️ 15. Berky - 2. a 3. Ivan, 35. Levický

MŠK MAYERSON Nové Zámky - Podpor Pohyb Košice 1:7 (0:4)
⚽️ 34. Haulík - 1. Komarek, 5. Ivan, 14. Levický, 19. Matis, 23. Blága, 25. a 38. Leško

Mohlo by vás zaujímať

Malťania prišli do Novohradu v predstihu v dobrej nálade, Lučenec poctivo trénuje a chce využiť šancu

Včera

4.kolo NFE: Lučenec sa na futsalovú LM naladil víťazstvom, derby pre Pinerolu

Včera

Ženy odchádzajú z Alingsasu s dvomi víťazstvami, po Belgicku zdolali aj Lotyšsko

19.10.2024

Prvé tri body v severskom Alingsase. Belgicko padlo po skvelom kolektívnom výkone

17.10.2024

3.kolo NFE: Šláger v Košiciach pre Lučenec. Nové Zámky nedali doma šancu Pinerole

12.10.2024

Reprezentačná devätnástka v Šamoríne odohrala dva prípravné zápasy s extraligistami

10.10.2024

2.kolo NFE: Obhajca z Lučenca stále stopercentný, v derby Levíc s Novými Zámkami remíza

6.10.2024

Širšia nominácia ženskej futsalovej reprezentácie na kvalifikáciu o postup na MS vo Švédsku

2.10.2024

Nominácia reprezentácie U-19 na októbrové sústredenie v Šamoríne, odohrá aj dva zápasy

2.10.2024

Reprezentačná sedemnástka v druhom zápase v Bratislave podľahla najtesnejším rozdielom Česku