logo

Extraliga U-17: Lučenec ovládol blok v Košiciach, o titule sa rozhodne v Žiline

pondelok, 29.01.2024|Posledná aktualizácia 2.2.2024 01:10

Extraliga juniorov do 17 rokov mala na programe predposledný blok v košickej Starej Jazdiarni, o titule sa rozhodne 8.2. v Žiline.

V úvodnom zápase Lučenec zdolal domáceho usporiadateľa hladko o šesť gólov. Už v prvom polčase si vybudoval trojgólový náskok, do prestávky ešte znížil Tarabčák, druhá dvadsaťminútovka ale patrila gólovo už iba MIMELu.

Veľmi dôležitý súboj o zlato medzi Novohradčanmi a futsalovou akadémiou Žiliny rozhodol jediný gól, ktorý padol tesne po prestávke. Zariadil ho najlepší strelec súťaže - Samuel Olšiak. Posledný súboj piateho bloku podľa očakávania ovládli Žilinčania, aj keď prehrávali, do polčasu ešte stihol vyrovnať Sadloň, druhý polčas sa strelecky presadili už iba zverenci Mendiho Krištofíka.

Extraliga juniorov U-17 - 5.blok (Košice):

Podpor Pohyb Košice - MIMEL Lučenec 1:7 (1:3)
⚽️ 18. Tarabčák - 8. Kovács, 12. a 40. Novenko, 17. a 37. Olšiak, 21. Lacko, 36. Faizi

MIMEL Lučenec - FA Žilina 1:0 (0:0)
⚽️ 21. Olšiak

Podpor Pohyb Košice - FA Žilina 1:5 (1:1)
⚽️ 17. Baran - 18. a 26. Sadloň, 24. a 38. Mintál, 39. Beňadik

Mohlo by vás zaujímať

Extraliga U-20: Akadémia Pineroly sa po dvoch víťazstvách v Košiciach priblížila k titulu

Včera

Zimný futsalový pohár v Leviciach ovládol HRQ Team. Pilotný projekt mal skvelú úroveň

21.2.2024

15.kolo NFE: Lučenec zdolal o šesť gólov akadémiu Pineroly, derby o východ pre Košice

18.2.2024

Finálový turnaj stredných škôl vo futsale sa odohrá 1.3.2024 v Tipos aréne v Bratislave

17.2.2024

Extraliga U-15: Majstrom MIMEL Lučenec, striebro do Bratislavy, bronz pre košický Podpor Pohyb

12.2.2024

14.kolo NFE: Lučenec zničil Prievidzu, Pinerola v závere vybojovala všetky body v Banskej Bystrici

11.2.2024

Extraligovým majstrom Slovenska v kategórii juniorov do 17 rokov MIMEL Lučenec

9.2.2024

Slováci v Yuline siahali na zlato, proti Fínom nešťastne prehrali a obsadili tretie miesto

4.2.2024

Susedské derby v čínskom Yuline bez víťaza, Slováci o víťazstvo na turnaji vyzvú Fínov

4.2.2024

Predohrávka 14.kola NFE: Levice si víťazstvom na FTVŠ upevnili druhé miesto v tabuľke

3.2.2024

Slovákom vstup do turnaja v Číne vyšiel, vďaka hetriku Drahovského zdolali domácich 5:3

3.2.2024

Extraliga U-20: Pinerola potvrdila úlohu favorita v dohrávanom bloku v Nových Zámkoch