Futsalová kariéra: Slov-Matic FOFO Bratislava, Slovan Bratislava, SK Slavia Praha

Najpamätnejší zápas: Postup na EURO v Moldavsku

Šport, ktorý po futsale najviac obľubujem: futbal, squash

Čo o mne fanúšikovia nevedia: Milujem objavovať, vidieť nové miesta

Prečo nocím na drese číslo 2: Nemám špecifický dôvod

Rituál pred zápasom: sústrediť sa na zápas, hodinkový spánok poobede, sprcha

Sociálna sieť, ktorú aktívne používam: Instagram, facebook

6.4.2024

Slovenská reprezentácia do 19 rokov s prvým víťazstvom na turnaji, Američanov zdolala 4:2

5.4.2024

Ženská futsalová reprezentácia prehrala v Senici s Českom 2:6, v nedeľu odveta v Hodoníne

28.1.2024

2.blok ŽNFL: Makroteam do Final Four, o poslednom účastníkovi sa rozhodne v Badíne

18.12.2023

2.blok ŽNFL: Po bloku v Bardejove v skupine východ poznáme dvoch postupujúcich do Final Four

11.12.2023

V druhom bratislavskom zápase vydretá, ale spravodlivá remíza s Francúzskom 2:2

23.11.2023

Extraliga U-20: V Lučenci vyrovnaný 2.blok, na čele po štyroch zápasoch futsalová akadémia Žiliny

6.11.2023

4.kolo NFE: O víťazstve Prievidze rozhodol Hudek 6 sekúnd pred koncom, v šlágri kola 10 gólov

22.10.2023

Dohrávka 2.kola NFE: Duel dvoch rozdielnych polčasov v N.Zámkoch vyhrala akadémia Pineroly

13.10.2023

2.kolo NFE: Levice nedali šancu Žiline, dvojciferné víťazstvá pre Banskú Bystricu aj Lučenec

30.9.2023

Chorvátom vyšla odplata za ME v Groningene, Slovákov "vybavili" už v prvom polčase