• KONTAKTY
  • ANKETY

Severania z Fínska nad sily zverencov Richarda Bača, v sobotu proti Chorvátsku

piatok, 05.11.2021|Posledná aktualizácia 5.11.2021 11:19

Zverenci Richarda Bača a Antona Brunovského prehrali aj svoj druhý zápas na turnaji Futsal Love Serbia vo Vrnjačka Banje.

Na Severanov nestačili a prehrali 0:4. V sobotu tak o konečné piate miesto vyzvú húževnatých Chorvátov.

Smolný zápas odohrali reprezentanti do 19 rokov proti Suomi. Tí už v 43. sekunde otvorili zápasový účet, keď kapitána Podhajeczkeho prekonal Kaikkola. Všetky ostatné šance v prvom dejstve zostali nevyužité a tak sa išlo do kabín za stavu 1:0 pre Fínsko.

Rozhodujúci moment stretnutia prišiel v 31.minúte, kedy dobre stavaný pivot Asumalahti prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste. V 34.minúte zvýšil na 3:0 kapitán Kaisto, ktorý gólom do prázdnej bránky podčiarkol víťazstvo Fínska 4:0.

FUTSAL LOVE SERBIA 2021:

Fínsko 19 - Slovensko 19. 4:0 (1:0)

⚽️ Kaisto 34. a 39., Kaikkola 1., Asumalahti 31.

Mohlo by vás zaujímať

"A" mužstvo štartuje prípravu na ME. Preverí ich Bosna a Hercegovina, Rakúsko a ČR

Včera

Reprezentáciu do 21 rokov čaká turnaj vo francúzskom Denaine

Včera

Reprezentačné sústredenie a tréningový kemp v Poprade U-19 a U-17 zrušené

1.12.2021

Reprezentácia U-19 obsadila na turnaji Futsal Love Serbia po prehre s Chorvátskom 6.miesto

8.11.2021

Reprezentácia do 19 rokov nestačila na úvod turnaja Futsal Love na domáce Srbsko

4.11.2021

Reprezentácia do 19 rokov cestuje na turnaj do Srbska, štartuje prípravu na ME

2.11.2021

Reprezentácia žien prehrala aj s Talianskom, Španielky postúpili na finálový turnaj

24.10.2021

Slovenky potrápili domáce Švédsko. Po tesnej prehre 3:5 ale stratili šancu na EURO

21.10.2021

Kvalifikácia EURO 2022: Španielsko v prvom zápase nad sily našich reprezentantiek