Slováci ukončili turnaj Umag Nations Cup 2021 tesnou prehrou s Bosnou a Hercegovinou

utorok, 28.09.2021|Posledná aktualizácia 28.9.2021 14:21

Zverenci Mariána Berkyho prehrali aj druhý duel v Chorvátsku, keď účastníkovi ME 2021 z Bosny a Hercegoviny podľahli tesne 2:3.

Futsalová reprezentácia Slovenska pred zápasom s Bosnou a Hercegovinou 27. septembra v Sportskej Dvorane v Novigrade vrámci Umag Nations Cupu 2021.
autor: Vladimír Ambrozek

Slováci nemali do zápasu ideálny vstup, keď skóre otvoril už v 43. sekunde Bilal Jelić. Prišli ale chvíle našich reprezentantov, keď sa v čistých šanciach ocitli Dominik Ostrák a Pavol Matejov, Darko Milanović bol ale proti. V 10. minúte zvýšil už na 2:0 Srdan Ivanković. Rovnaký hráč trafil aj v 15.minúte brvno Kušnírovej bránky.

Do druhého dejstva vstúpili naši aktívnejšie, tutovku si ale vypracoval Anel Radmilović, z ďalšej akcie sa triasla konštrukcia našej bránky. V polovici druhého dejstva mohol znížiť Robert Greško, Stanislav Galić ale jeho strelu zázračne vyrazil, pri ďalšej mu pomohlo brvno. V 32. minúte natrikrát Matúš Ševčík znížil a na ďalšie góly sa čakal až do záveru, aj keď sa nemuselo, Jelićovu strelu zastavila žŕdka a Richard Oberman vychytal Josipa Boškovića. Pri hre bez brankára strelil víťazný gól cez celé ihrisku do prázdnej bránky kapitán Anel Radmilović, Danielovi Čeřovskému sa podarilo v čase 38:57 už iba znížiť. Škoda nepremenenej čance Rafanidesa a tutovky Čeřovského v samom závere, s favoritom Bosnou a Hercegovinou tak zverenci Mariána Berkyho prehrali tesne 2:3.

UMAG NATIONS FUTSAL CUP 2021:

BOSNA A HERCEGOVINA 🇧🇦 vs 🇸🇰 SLOVENSKO ... 3:2 (2:0)

⚽️ Jelić 1', Ivanković 10', Radmilović 37' - Ševčík 32', Čeřovský 39'

Správu budeme aktualizovať!

PLAY-OFF 1.semifinále: Víťazné vstupy Lučenca a Podpor Pohybu Košice, favoriti nezaváhali

19.4.2024

18.4.2024

Futsal Fever Days: Česko s dvomi víťazstvami, Maďarsko získalo bod po remíze so Švédskom

18.4.2024

13.4.2024

Slováci na úvod Futsal Fever Days pohľadli Švédom, duel dvoch polčasov pre Severanov

13.4.2024

7.4.2024

7.4.2024

6.4.2024

Zverenci Antona Brunovského na Istria Nations Futsal Cupe jasne zdolali Čiernu Horu 5:1

5.4.2024

Slovenská reprezentácia do 19 rokov s prvým víťazstvom na turnaji, Američanov zdolala 4:2