logo
  • KONTAKTY
  • ANKETY
nedeľa, 01.03.2020|Posledná aktualizácia 01.3.2020 15:49

V čase od piatku 28.2 do nedele 1.3.2020 sa uskutočnilo sústredenie ženskej reprezentácie v Žiline. Krátko sme vyspovedali trénera Klaudiusza Hirscha.

Čo ste sledovali sústredením v Žiline?

Absolvovali sme 3 dňový zraz, so 4 tréningovými jednotkami. Veľa času sme obetovali na teoretickú analýzu - ako tím, ale aj individuálne. S každou hračkou mal tréner individuálny videorozbor, na ktorom analyzoval hru konkrétnej hračky. Bola to spätná analýza nášho posledného turnaja na Ukrajine, kde tím skončil na krásnom 3. mieste a porazil aj tímy z lepším rankingom.

Čomu ste sa venovali na tréningoch?

Na tréningoch sme sa zamerali hlavne na prácu v ofenzíve, aby sme zlepšili výjazd z pressingu. Takisto sme pracovali aj na dynamike nášho útoku, aby sme vedeli lepšie kontrolovať zmenu tempa hry. Veľa času sme venovali nacvičovaním signálov pri rohových kopoch.

Ako by si zhodnotil sústredenie?

Sústredenie hodnotíme veľmi pozitívne, hračky ukazujú svoju futsalovú inteligenciu, dobre čítajú hru, uvedomujú si svoje chyby a pracujú na ich eliminovaní.

Čo čaká najbližšie ženskú futsalovú reprezentáciu?

Najbližšie nás čaká zraz v Hodoníne od 22.3. do 25.3., kde absolvujeme tréningové jednotky a 2 zápasy proti Češkám. Ešte predtým nás čaká rozhodujúci zápas ženskej extraligy medzi Košicami a Makroteamom, kde sa rozhodne o 2. mieste. Do zápasu sa zapojí veľa našich reprezentantiek.


Fotogaléria