logo

V sobotu v Košiciach sa odovzala aj prvá sada ocenení z TOP FUTSAL 2019

pondelok, 22.06.2020

Prvá v poradí bola kategória HRÁČKA ROKA 2019.

Predseda SF Dušan Dobšovič v sobotu v Hádzanárskej hale Slavomíra Šipoša, okrem odovzdávania cien za druhé a tretie miesto v Ženskej futsalovej lige, odovzdal za asistencie čestného člena SF Jána Baltazaroviča a reprezentačného trénera Klaudiusza Hircha aj ocenenia v ankete TOP FUTSAL 2019 HRÁČKA ROKA.

Okrem jednej ocenenej si v Košiciach prevzali svoje ocenenia všetky laureátky TOP FUTSAL 2019. 

Dušan Dobšovič (predseda SF): "V sobotu sme mali možnosť vidieť v košickej hale prevažnú väčšinu toho najlepšieho, čo slovenský ženský futsal ponúka. Na palubovke päťnásť reprezentantiek širšieho kádra Klaudiusza Hircha, z toho sedem dievčat vyhlásených medzi najlepšími v ankete "Hráčka roka - TOP FUTSAL 2019". Dovolili sme si využiť túto príležitosť a odovzdať dievčatám ocenenia, ktoré si žiaľ tento rok pre koronapandémiu nemohli prevziať na slávnostnom galavečeri. Verím, že takáto situácia sa už nikdy viac nezopakuje a tieto ocenenia budú odovzdávané vždy na slávnostnom pódiu." 

Oceneným dievčatám sa s veľkou gratuláciou pripájame aj z redakcie www.futsalslovakia.sk. O svojich futsalových kvalitách presvedčili aj v následnom ligovom stretnutí pred kamerami TV ESO, kde predviedli zaujímavé futsalové predstavenie.


Fotogaléria z odovzdávania ocenení TOP FUTSAL 2019 v kategórii HRÁČKA ROKA