logo

V treťom stretnutí na sústredení v Španielsku víťazstvo

sobota, 08.02.2020|Posledná aktualizácia 08.2.2020 13:09
Spoločná fotografia repreztentácia Slovenska U18 a španielsky tím C.D. CIUDAD DE GUADALAJARA F.S.

Slovenská reprezentácia U18 má za sebou tretí zápas na svojom prípravnom kempe v Španielsku. V Gudalajare dnes po výbornom výkone zdolali kvalitný španielsky tím C.D. CIUDAD DE GUADALAJARA F.S. 6:2, po polčase 3:0. 👏👏👏

ℹ Do zápasu sme naskočili oveľa aktívnejšie sko v predchádzajúcich zápasoch a v 7. min. Filip Molnár využil chybu domácich a svoj samostatný nájazd premenil. Ďalšie góly sme pridali tesne pred prestávkou, keď sa dvakrát presadil Boris Druga, najskôr dorazil do siete strelu Adama Vrábela a o pár sekúnd využil prihrávku klubového spoluhráča Mateja Petíka.
Druhý polčas začali lepšie domáci a hneď v úvode po rýchlom brejku skórovali. V 27.min. sa však svojou treťou dorážkou presadil Boris Druga a viedli sme 4:1. Domáci však o dve minúty odpovedali a vrátili sa do zápasu. V 33.min. sme predviedli peknú kombináciu, na jej konci bol gól Adama Vrábela. Výborný výkon našich chlapcov bol korunovaný dve minúty pred koncom, keď presnú dlhú prihrávku Pavla Pecha zúžitkoval na šiesty gól Szabolcz Jakubík.

Dnes čaká chlapcov ešte návšteva ligového zápasu medzi dvomi najlepšími juniorskými tímami madridskej federácie a v nedeľu ráno odlietajú domov. ✈ 🇸🇰