Zásahy Ševčíka s Ostrákom na body pre Slaviu nestačili, gólový debut Adama Zdráhala

streda, 24.02.2021|Posledná aktualizácia 24.2.2021 14:31

Hráči Slavie Praha prehrali na domácej palubovke proti Svarogu Teplice 3:5.

autor: SK Slavia Praha futsal

"Zošívaným" nepomohli ani góly slovenských reprezentantov. V 4. minúte na priebežných 1:1 po asistencii Ostráka vyrovnával Matúš Ševčík. Táto dvojica si to v 25. minúte vymenila a Dominik Ostrák zaznamenal svoj prvý presný zásah v novom tíme po príchode z Rapidu Ústí nad Labem. V tom čase vyrovnával na 3:3, lenže rozhodol závere stretnutia. Teplice išli do vedenia dve minúty pred koncom zásluhou Adriana a na konečný výsledok upravil z desaťmetrového kopu Salla. Celé stretnutie za Slaviu odchytal Marek Karpiak, hral aj Filip Vaktor. Ševčík ešte dostal žltú kartu. Slavia je v tabuľke štvrtá.

Nedarilo sa ani poľskému tímu P.A. Nova Gliwice, za ktorý debutoval Adam Zdráhal. Po príchode do tímu hneď strelil gól, avšak ani ten neodvrátil prehru 3:5. Dostal ešte žltú kartu. Nastúpili tiež Patrik Zaťovič a Filip Marton. Gliwice ostávajú na 16. mieste Ekstraklasy s 10 bodmi.

V stredu sa predstavia Martin Doša, jeho FK Chrudim hostí Liberec a SK Interobal Plzeň (Kozár, Rick, M. Zdráhal) hostí aj na obrazovkách ČT4 v šlágri Spartu Praha. Na poľské Chojnice (Medoň, Kollár) čakajú v rámci pohára Pniewy.

Nabitý program českej súťaže pokračuje aj v piatok, kedy Plzeň cestuje do Českých Budejovíc, Slavia Praha privíta Rapid Ústí nad Labem a Chrudim sa predstaví v Tepliciach proti Svarogu. V sobotu hostí v Španielsku Santa Coloma (Drahovský) Jaen, Nova Gliwice sa pokúsia uhrať body na palubovke Lubawy a Chojnice zase v Brzegu. 28. februára začína reprezentačný zraz seniorského národného tímu Slovenska, v dvojzápase sa predstavíme proti Grécku v Bratislave (4.3. na RTVS) a neskôr v Aténach (7.3.).

19.4.2024

18.4.2024

Futsal Fever Days: Česko s dvomi víťazstvami, Maďarsko získalo bod po remíze so Švédskom

18.4.2024

13.4.2024

Slováci na úvod Futsal Fever Days pohľadli Švédom, duel dvoch polčasov pre Severanov

13.4.2024

7.4.2024

7.4.2024

Zverenci Antona Brunovského na Istria Nations Futsal Cupe jasne zdolali Čiernu Horu 5:1

5.4.2024

Slovenská reprezentácia do 19 rokov s prvým víťazstvom na turnaji, Američanov zdolala 4:2

5.4.2024

Reprezentačná devätnástka nestačila na úvod Istria Nations Cupu v Chorvátsku na Francúzov

5.4.2024

Nominácia "A" mužstva Slovenska na medzinárodný turnaj Fever Days 2024 v Šamoríne

2.4.2024

Štvrťfinálová séria play-off štartuje na Veľký piatok v Prievidzi, Lučenci, Košiciach a Leviciach