10.kolo NFE: Obhajca dominoval v Leviciach, Košice zničili B.Bystricu, bitka o Bratislavu pre Pinerolu

piatok, 08.12.2023|Posledná aktualizácia 11.12.2023 11:39

V predohrávke 10.kola Niké Futsal Extraligy sa obhajca z Lučenca predstavil na palubovke tretích Levíc. Strelecky dominoval v oboch polčasoch.

V piatok Prievidza zdolala Nové Zámky 9:2, Bardejov sa vytrápil proti poslednej Žiline, dôležité víťazstvo však napokon získal. Košice deklasovali na Štiavničkách domácu B.Bystricu, bitku o Bratislavu zvládla lepšie Pinerola.

Obhajca v Leviciach dominoval, domáci nepremenili ani vyložené šance. Milan Chudý po zápase: "Po včerajšom zápase s Lučencom by som chcel špeciálne v mene teamu venovať poďakovanie našim divákom, fanúšikom a ľuďom čo si našli cestu na tento zápas a nielen tento zápas, ale počas celého roku, či už nás fyzicky podporili alebo prostredníctvom online sietí. Je to momentálne neskutočná energia, ktorú vysielajú nášmu mladému teamu a dávajú nám chuť pracovať ďalej na našom progrese. Neskutočne si vážim včerajší rešpekt a to srdiečko, že nás aj za nepriaznivého stavu nezasypali negatívnou vlnou, ale práve naopak! Boli sme spolu LEVIČANIA, aj keď sa mužstvu nedarilo s niekoľkonásobným majstrom Slovenska. Podporovali a dvíhali nám hlavy po celý zápas i za nepriaznivého, priam krutého zápasu. Z pohľadu efektivity je toto presne to prečo to robíme. Patrí Vám veľký rešpekt a vďaka. Možno teda rozlúčka neskončila s rokom na domácej palubovke podľa našich predstáv, no napriek tomu chcem poďakovať v mene Futsal team Levice  našim skvelým ľuďom, fanúšikom, divákom, rodičom a blízkym a v neposlednom rade našim partnerom a ľuďom, čo nám pomáhajú po celý rok fungovať. Dovoľte mi popriať Vám pekné sviatky, keďže v tomto roku to bol posledný zápas na našej palubovke. Nás však ešte čaká jeden náročný zápas v Banskej Bystrici a verím, že nás podporíte aj keď na diaľku. Levice do toho!"

Nové Zámky prišli do Prievidze bez najlepšieho strelca aktuálnej sezóny Procháczku, prvé dejstvo bolo vyrovnané, po zmene strán však už dominovali domáci, ktorých výraznou mierou potiahol k dôležitým trom bodom kapitán Delunas.

Nováčika z Bardejova poslal do vedenia ich najlepší strelec Burcák, Beliš zvýšil na 2:0, pred polčasovou prestávkou však znížil Schmiester. Keď Kráľ v 24.minúte vyrovnal, nevyzeralo to pre domácich dobre, Gerčák s Miklušom však napokon gólmi zriadili veľmi dôležité body pre Partizán.

Výsledky 10.kola Niké Futsal Extraligy:

Futsal Team Levice - MIMEL Lučenec 0:6 (0:3)
⚽️ 2. Marík, 4. Fedyk vlastný, 14. Fehérvári, 29. Washington, 32. Lemos Diniz, 38. Leovski

FSC Prievidza - MŠK Futsal Nové Zámky 9:2 (2:1)
⚽️ 4. a 22. Vrábel, 19., 24. a 34. Delunas, 32. Longjie Xia, 37. Torres Iborra, 38. Petík vlastný, 40. Mičuda - 20. Kucharovič, 26. Pham Thanh vlastný

MIBA Banská Bystrica - Podpor Pohyb Košice 0:10 (0:3)
⚽️ 5. Kuruc, 13. Korček, 16., 39. a 39. Palfi, 23., 23. a 36. Ivan, 35. a 40. Marton

Partizán Bardejov futsal - ŠK Makroteam Žilina 4:2 (2:1)
⚽️ 10. Burcák, 15. Beliš, 34. Gerčák, 40. Mikluš - 18. Schmiester, 24. Kráľ

4FSC FTVŠ Prírodovedec UK BA - Pinerola 1994 Futsal Academy BA 3:5 (2:3)
⚽️ 5. a 34. Jaborek, 7. Meszáros - 3. De Souza Alves, 10. a 18. Strapek, 25. Chamilla, 25. Nestorik

Štartuje FINÁLE PLAY-OFF: Košický Podpor Pohyb vyzve v repríze finále obhajcu MIMEL Lučenec

PLAY-OFF 3.semifinále: Košice zvládli súboj o finále, po roku opäť vyzvú obhajcu z Lučenca

2.5.2024

Bitka o finále v utorok v Košiciach. Na postup si brúsi zuby domáci Podpor Pohyb, ale aj Levičania

29.4.2024

PLAY-OFF 1.semifinále: Víťazné vstupy Lučenca a Podpor Pohybu Košice, favoriti nezaváhali

24.4.2024

19.4.2024

19.4.2024

18.4.2024

Slováci na úvod Futsal Fever Days pohľadli Švédom, duel dvoch polčasov pre Severanov