2.blok ŽNFL: Po bloku v Bardejove v skupine východ poznáme dvoch postupujúcich do Final Four

pondelok, 11.12.2023

Bardejovská športová hala Mier hostila zápasy druhého bloku Ženskej Niké Futsal Ligy. Podobne, ako v prvom, dominovali v oboch zápasoch futsalistky Prešova.

Domáci Bardejov sa proti Košičankám pomaly rozbiehal, na začiatku druhého dejstva však dvakrát gólovo udrela Iľková. Kapitánka Jacenková pečatila hladké víťazstvo 3:0. Prešov si proti medzinárodnému tímu z Košíc išiel za povinnými bodmi od úvodu, v prvej dvadsaťminútovke udreli Žemberyová s Rumančíkovou. Po prestávke pridala Macková tretí gól favorita, Rumančíková s Juskovou v tej istej minúte navýšili skóre zápasu už na 5:0. Čestný úspech zaznamenali aj Košice, keď sa do streleckej listiny zapísala Šalitrošová. Konečné skóre prikrášlila v závere Macková.

Bardejov chcel v poslednom zápase oplatiť Prešovu prehru, v skvelej diváckej kulise ale po trinástich minútach prehrával 0:3. Bereščáková s Cuperovou však gólmi do polčasu postavili domáce na nohy - 2:3. V 28.minúte hala zaburácala po vyrovnávajúcom góle Hlavinkovej, hráčky v zelenom však mali dnes na ihrisku Rumančíkovú, ktorá čistým hetrikom v priebehu necelých troch minút rozhodla o osude zápasu, dnes strelila celkom kvarteto gólov.

Výsledky 2.bloku ŽNFL 2023/2024 - skupiny východ:

Partizán Bardejov futsal - OZ Futsal Košice 3:0 (0:0)
⚽️ 21. a 23. Iľková, 34. Jacenková

FK Prešov futsal - OZ Futsal Košice 6:1 (2:0)
⚽️ 3. Žembéryová, 20. a 25. Rumančíková, 24. a 36. Macková, 25. Jusková - 28. Šalitrošová

Partizán Bardejov - FK Prešov 4:7 (2:3)
⚽️ 13. a 38. Bereščáková, 20. Cuperová, 28. Hlavinková - 3., 28., 29. a 30. Rumančíková, 11. Hlavinková vlastný, 13. Jusková, 40. Stredná

Štartuje FINÁLE PLAY-OFF: Košický Podpor Pohyb vyzve v repríze finále obhajcu MIMEL Lučenec

PLAY-OFF 3.semifinále: Košice zvládli súboj o finále, po roku opäť vyzvú obhajcu z Lučenca

2.5.2024

Bitka o finále v utorok v Košiciach. Na postup si brúsi zuby domáci Podpor Pohyb, ale aj Levičania

29.4.2024

PLAY-OFF 2.semifinále: MIMEL prvým finalistom, Levice vrátili sériu späť do Košíc

27.4.2024

19.4.2024

19.4.2024

18.4.2024

Futsal Fever Days: Česko s dvomi víťazstvami, Maďarsko získalo bod po remíze so Švédskom

18.4.2024

Slováci na úvod Futsal Fever Days pohľadli Švédom, duel dvoch polčasov pre Severanov