Chojnice s Kollárom a Medoňom vyhrali, Drahovského Santa Coloma remizovala

utorok, 17.11.2020|Posledná aktualizácia 17.11.2020 23:37

V najvyššej poľskej súťaži sa hráčom Chojníc podarilo vyhrať na domácej palubovke nad Katovicami 3:1.

Na zápasovej súpiske figurovali aj Slováci, Kevin Kollár a Kristián Medoň. Skóre otvoril v piatej minúte Asensio, zvyšoval ho Mallouk Morad. Lopuch za hostí síce znížil, no konečnú podobu výsledku dal Laskowski. Chojnice poskočili na ôsme miesto, kde majú 14 bodov. Na poslednej priečke je zase tím Nova Gliwice, za ktorý nastupuje aj Patrik Zaťovič, ten sa v tejto sezóne postaral už o šesť gólov, čo je tretina všetkých zásahov tímu.

09.12. o 19:00 Bielsko-Biala - Nova Gliwice

V utorok večer odohrala ďalšie stretnutie Santa Coloma. Po výhre 2:1 nad FC Barcelona tento španielsky tím doma remizoval 2:2 proti FS Peniscola RehabMedic. Skóre otvoril domáci Llamas, v druhom polčase vyrovnal Paniagua a aj keď Bruno vrátil vedenie Santa Colome, tak konečný výsledok určil Fernandez. Slovenský reprezentant Tomáš Drahovský neskóroval, s 9 gólmi ostáva na prvom mieste tabuľky strelcov celej súťaž. Jeho klub sa nachádza na deviatom mieste tabuľky s jedenástimi bodmi.

Najbližší program tímu Santa Coloma:

21.11. o 18:00 Palma Futsal - Santa Coloma

28.11. o 18:00 Santa Coloma - Cartagena

04.12. o 18:00 Cordoba - Santa Coloma

12.12. o 18:00 Inter Movistar - Santa Coloma

22.12. o 18:00 FS Valdepenas - Santa Coloma

17.kolo NFE: Levice zdolali Prievidzu, vysoké víťazstvá Košíc a Pineroly na súperových ihriskách

16.3.2024

Futsal Love Serbia: Na úvod prehra s Maďarskom, Slovenky zostrelila hetrikom Gajzágó

16.3.2024

Reprezentácia do 23 rokov s prehrou aj v druhom zápase vo Fafe

15.3.2024

Slovenská U-23 prehrala vo Fafe s domácim Portugalskom 1:4, v stredu na programe odveta

13.3.2024

FINAL FOUR o Slovenský pohár: O víťazstvo zabojuje Lučenec s košickým Podpor Pohybom

9.3.2024

16.kolo NFE: Lučenec víťazom základnej časti, Košice zvládli súboj o druhé miesto s Levicami

2.3.2024

Titul v extralige žiakov do 15 rokov obhájil bez straty bodu Lučenec, Košice na východ s bronzom

26.2.2024

Slováci v Yuline siahali na zlato, proti Fínom nešťastne prehrali a obsadili tretie miesto

4.2.2024

Slovákom vstup do turnaja v Číne vyšiel, vďaka hetriku Drahovského zdolali domácich 5:3

3.2.2024

Slováci cestujú na medzinárodný turnaj do Číny, čaká ich súboj s domácimi, Českom a Fínskom

30.1.2024

Extraliga U-15: V súboji najlepších víťazstvo Lučenca nad 4FSC FTVŠ UK BA, Lucka Klučiarová s gólom

28.1.2024

Ženská futsalová reprezentácia prehrala v Senici s Českom 2:6, v nedeľu odveta v Hodoníne