logo

Dohrávka 4.kola NFE: Levice si nesú z B.Bystrice všetky body, rozhodla ukrajinská légia

sobota, 16.12.2023|Posledná aktualizácia 18.12.2023 17:41

V dohrávke 4.kola Niké Futsal Extraligy zvíťazili pod Urpínom Levice 5:1, až kvarteto gólov strelili hráči z Ukrajiny.

Levice si idú krok za krokom k svojmu snu, ktorým je v aktuálnej sezóne TOP 3. Na dohrávku 4.kola cestovali zverenci Milana Chudého na banskobystrické Štiavničky, kde ich súperom bola domáca MIBA.

Už v prvej minúte sa podarilo skórovať Ivanovi Drozdovovi, do polčasovej prestávky zvýšil na 2:0 pre hostí aj Valerii Vlasovych. O víťazovi stretnutia rozhodol úsek okolo 24.minúty, kedy Szabolcs Jakubík a Vlasovych strelili ďalšie dva góly "zelených". V 31.minúte domáci vykresali po góle kapitána Petra Vajdu teoretickú šancu na body, tie však zahasil päť minút pred koncom Dmytro Fedyk. Levičania v tabuľke preskočili košický Podpor Pohyb, na ktorý majú aktuálne náskok dva body, zverenci Richarda Bača však majú k dobru duel proti 4FSC FTVŠ Prírodovedec UK BA, ktorý odohrajú 23.februára 2024 v Starej Jazdiarni.

Výsledok dohrávky 4.kola Niké Futsal Extraligy:

MIBA Banská Bystrica - Futsal Team Levice 1:5 (0:2)
⚽️ 31. Vajda - 1. Drozdov, 16. a 24. Vlasovych, 23. Jakubík Sz., 35. Fedyk

Mohlo by vás zaujímať

INŠTRUKTÁŽNE VIDEO PRE BRANKÁROV z futsalového kempu reprezentačného trénera M. Herka

20.2.2024

15.kolo NFE: Lučenec zdolal o šesť gólov akadémiu Pineroly, derby o východ pre Košice

18.2.2024

14.kolo NFE: Lučenec zničil Prievidzu, Pinerola v závere vybojovala všetky body v Banskej Bystrici

11.2.2024

Predohrávka 14.kola NFE: Levice si víťazstvom na FTVŠ upevnili druhé miesto v tabuľke

3.2.2024

13.kolo NFE: Prvá strata bodov Lučenca prišla v Košiciach, Pinerola zdolala Prievidzu

28.1.2024

Extraliga U-17: MIMEL Lučenec si domácou prehrou so Žilinou skomplikoval cestu za titulom

23.1.2024

FINAL FOUR: Majstrom Ženskej extraligy Makroteam Žilina, najlepšou hráčkou Majtényiová z Prievidze

21.1.2024

12.kolo NFE: Podpor Pohyb si podmanil Košice, zdolal aj Pinerolu, nevídaný obrat Levíc v Bardejove

20.1.2024

ŽNFL o postup do Košíc: Prievidza vyhrala v Badíne nad B.Bystricou, zahrá si Final Four

18.1.2024

11.kolo NFE: Podpor Pohyb zdolal po návrate do Košíc v Starej Jazdiarni presvedčivo Prievidzu

14.1.2024

Extraliga U-20: Štyri body z N.Zámkov pre Makroteam a Pinerolu, Bratislavčania späť na čele súťaže

11.1.2024

Dohrávka 7.kola NFE: Bardejov odišiel z Prievidze so štrnásťgólovou predvianočnou nádielkou