Dohrávka 4.kola NFE: Levice si nesú z B.Bystrice všetky body, rozhodla ukrajinská légia

sobota, 16.12.2023|Posledná aktualizácia 18.12.2023 17:41

V dohrávke 4.kola Niké Futsal Extraligy zvíťazili pod Urpínom Levice 5:1, až kvarteto gólov strelili hráči z Ukrajiny.

Levice si idú krok za krokom k svojmu snu, ktorým je v aktuálnej sezóne TOP 3. Na dohrávku 4.kola cestovali zverenci Milana Chudého na banskobystrické Štiavničky, kde ich súperom bola domáca MIBA.

Už v prvej minúte sa podarilo skórovať Ivanovi Drozdovovi, do polčasovej prestávky zvýšil na 2:0 pre hostí aj Valerii Vlasovych. O víťazovi stretnutia rozhodol úsek okolo 24.minúty, kedy Szabolcs Jakubík a Vlasovych strelili ďalšie dva góly "zelených". V 31.minúte domáci vykresali po góle kapitána Petra Vajdu teoretickú šancu na body, tie však zahasil päť minút pred koncom Dmytro Fedyk. Levičania v tabuľke preskočili košický Podpor Pohyb, na ktorý majú aktuálne náskok dva body, zverenci Richarda Bača však majú k dobru duel proti 4FSC FTVŠ Prírodovedec UK BA, ktorý odohrajú 23.februára 2024 v Starej Jazdiarni.

Výsledok dohrávky 4.kola Niké Futsal Extraligy:

MIBA Banská Bystrica - Futsal Team Levice 1:5 (0:2)
⚽️ 31. Vajda - 1. Drozdov, 16. a 24. Vlasovych, 23. Jakubík Sz., 35. Fedyk

Bitka o finále v utorok v Košiciach. Na postup si brúsi zuby domáci Podpor Pohyb, ale aj Levičania

29.4.2024

PLAY-OFF 2.semifinále: MIMEL prvým finalistom, Levice vrátili sériu späť do Košíc

27.4.2024

13.4.2024

9.4.2024

7.4.2024

Slovenská reprezentácia do 19 rokov s prvým víťazstvom na turnaji, Američanov zdolala 4:2

5.4.2024

18.kolo NFE: V poslednom kole základnej časti gólové hody, skóre sa menilo až 72-krát

24.3.2024

17.kolo NFE: Levice zdolali Prievidzu, vysoké víťazstvá Košíc a Pineroly na súperových ihriskách

16.3.2024

Slovenská U-23 prehrala vo Fafe s domácim Portugalskom 1:4, v stredu na programe odveta

13.3.2024

Dohrávka 11.kola NFE: MIMEL Lučenec potvrdil úlohu favorita aj proti 4FSC FTVŠ

7.3.2024

16.kolo NFE: Lučenec víťazom základnej časti, Košice zvládli súboj o druhé miesto s Levicami

2.3.2024

Dohrávka 8.kola NFE: Skvelý výkon 4FSC FTVŠ na body v Košiciach napokon nestačil