logo

Dohrávka 6.kola Niké Futsal Extraligy: MIMEL Lučenec uštedril Prievidzi prvú prehru v sezóne

streda, 30.11.2022|Posledná aktualizácia 30.11.2022 11:26

Dohrávka a šláger extraligy doposiaľ nezdolaných tímov v CITY aréne v Prievidzi priniesla krásne futsalové divadlo. Spokojnejší odchádzal do Lučenca MIMEL po víťazstve 4:1.

Kvalitný zápas medzi CopyLeaders Prievidza a MIMELu Lučenec mal hlavnú postavu v brankárovi z centra Novohradu - Marekovi Kušnírovi. Reprezentačný gólman predviedol niekoľko famóznych zákrokov, najmä v pasážach, v ktorých sa samotný duel lámal. Nielen že, odviedol famóznu prácu v bránke, ale strelil ešte aj dôležitý gól.

Skóre otvoril Belaník nechytateľne v šiestej minúte, ak by Dojčinovič nezahodil v ďalšom priebehu tutovku, zápas by sa mohol uberať iným smerom. Po skvele rozohranej štandartke otvorila balkanská súhra Leovski - Grcić cestu k druhému gólu obhajcu. Domáci CopyLeaders museli začkať riskovať, za čo ich potrestal Kušnír gólom cez celé ihrisku do prázdnej bránky. Po prestávke odklial svätyňu Hodžića aj Greško. Lučenec prišiel o čisté konto šesť sekúnd pred koncom, keď Kušníra prekonal Adam Vrábel.

Dohrávka 6.kola Niké Futsal Extraligy:

CopyLeaders Prievidza - MIMEL Lučenec 1:4 (0:3)
⚽️ 40. Vrábel - 6. Belaník, 18. Grcić, 18. Kušnír, 26. Greško

Mohlo by vás zaujímať

Malťania prišli do Novohradu v predstihu v dobrej nálade, Lučenec poctivo trénuje a chce využiť šancu

Včera

4.kolo NFE: Lučenec sa na futsalovú LM naladil víťazstvom, derby pre Pinerolu

Včera

Prvé tri body v severskom Alingsase. Belgicko padlo po skvelom kolektívnom výkone

17.10.2024

3.kolo NFE: Šláger v Košiciach pre Lučenec. Nové Zámky nedali doma šancu Pinerole

12.10.2024

Reprezentačná devätnástka v Šamoríne odohrala dva prípravné zápasy s extraligistami

10.10.2024

2.kolo NFE: Obhajca z Lučenca stále stopercentný, v derby Levíc s Novými Zámkami remíza

6.10.2024

Nominácia reprezentácie U-19 na októbrové sústredenie v Šamoríne, odohrá aj dva zápasy

2.10.2024

1.kolo NFE: Vydreté víťazstvo Levíc nad Košicami, Lučenec s tromi bodmi z Bratislavy

5.10.2024

Reprezentačná sedemnástka v druhom zápase v Bratislave podľahla najtesnejším rozdielom Česku

26.9.2024

FUTSAL Base: Slovensko remizovalo v zápase bohatom na góly s Fínskom

25.9.2024

FUTSAL Base: Slováci prehrali na úvod turnaja v Šamoríne so Srbskom 0:3

17.9.2024

Mužská reprezentácia štartuje prípravu na kvalifikáciu o ME. Na FUTSAL BASE vyzvú Srbsko a Fínsko