Futsalová reprezentácia odchádza z Drážďan sklamaná, bod s Nemeckom sa jej máli

streda, 12.10.2022|Posledná aktualizácia 14.10.2022 21:03

Zverenci Mariána Berkyho iba remizovali v Drážďanoch s reprezentáciou domáceho Nemecka 1:1. Na gól Došu z 27. minúty odpovedal za necelé dve minúty Oliveira.

Zaslúžený bodový zisk po dobrom výkone, tak komentovala výsledok nemeckej futsalovej reprezentácie oficiálna stránka DFB. Zverenci trénera Marcela Loosvelda sa tak spamätali z prehry 5:1 v Lotyšsku a po prvom bode pred druhým zápasom majú kvalifikáciu do elitného kola vo vlastných rukách. Zverenci trénera Mariána Berkyho nastúpia v ďalšom stretnutí v stredu 9. novembra v Leviciach opäť proti Nemecku a boje v skupine ukončia v marci 2023 duelom v Lotyšsku. Stále sú na čele 12. skupiny so 4 bodmi.

Do ďalšieho kvalifikačného kola postupujú len víťazi skupín a štyria najlepší z druhých miest. Zvyšných osem miest na druhom mieste hrá play-off o vstup do elitného kola.

12. skupina hlavnej fázy kvalifikácie MS 2024:

Nemecko - SLOVENSKO 1:1 (0:0)
Góly: 29. Oliveira - 27. Doša

Futsal Fever Days: Česko s dvomi víťazstvami, Maďarsko získalo bod po remíze so Švédskom

7.4.2024

7.4.2024

Slovenská reprezentácia do 19 rokov s prvým víťazstvom na turnaji, Američanov zdolala 4:2

5.4.2024

18.kolo NFE: V poslednom kole základnej časti gólové hody, skóre sa menilo až 72-krát

24.3.2024

Extraliga U-20: Striebro pre Futsalovú akadémiu Žiliny, Makroteam napokon s bronzom

24.3.2024

Futsal Love Serbia: Na úvod prehra s Maďarskom, Slovenky zostrelila hetrikom Gajzágó

16.3.2024

Reprezentácia do 23 rokov s prehrou aj v druhom zápase vo Fafe

15.3.2024

Slovenská U-23 prehrala vo Fafe s domácim Portugalskom 1:4, v stredu na programe odveta

13.3.2024

FINAL FOUR o Slovenský pohár: O víťazstvo zabojuje Lučenec s košickým Podpor Pohybom