Kozár s gólom v šlágri Plzne proti Chrudimu

pondelok, 08.02.2021|Posledná aktualizácia 8.2.2021 22:03

Pondelkový šláger v najvyššej českej súťaže medzi SK Interobal Plzeň a FK Chrudim priniesol remízu 3:3.

autor: SK Interobal Plzeň

Skóre stretnutia otvoril v 22. minúte Peter Kozár, ktorý využil presilovku po vylúčení gólmana Rennana. Chrudim zásluhou Maxa a Evertona skóre otočila, Seidler vyrovnal na 2:2 a aj keď Drozd dostal hostí druhýkrát do vedenia, konečný výsledok v 37. minúte stanovil Holý. Na súpiske domácich figurovali aj Gabriel Rick a Martin Zdráhal, za hostí nastúpil Martin Doša. Oba tímy sú tak naďalej v tejto sezóne nezdolané a s 26 bodmi im patria prvé dve pozície v tabuľke. 10. februára hrá Chrudim proti Helasu Brno a Plzeň sa predstaví v Českej Lípe.

SK Interobal Plzeň - FK Chrudim 3:3 (0:0)

Góly: 22. Kozár, 32. Seidler, 37. Holý – 26. Max, 30. Everton, 36. Drozd

Dnes

Futsal Fever Days: Česko s dvomi víťazstvami, Maďarsko získalo bod po remíze so Švédskom

13.4.2024

12.4.2024

9.4.2024

7.4.2024

7.4.2024

6.4.2024

Slovenská reprezentácia do 19 rokov s prvým víťazstvom na turnaji, Američanov zdolala 4:2

5.4.2024

Reprezentačná devätnástka nestačila na úvod Istria Nations Cupu v Chorvátsku na Francúzov

5.4.2024

Nominácia "A" mužstva Slovenska na medzinárodný turnaj Fever Days 2024 v Šamoríne