Maroko zdolalo v druhom zápase Panamu 3:0, chlieb sa lámal v závere

streda, 01.09.2021|Posledná aktualizácia 3.9.2021 08:33

Reprezentácia Maroka zdolala Panamu v druhom zápase na medzinárodnom turnaji Pre-World Cup FUTSAL DAYS v Bratislave 3:0.

Druhý duel na turnaji odohrali obe reprezentácie ako včera, iba si vymenili poradie. V prvom polčase góly nepadli, rozhodlo až po prestávke. Skóre otvoril v 24. minúte El Mesrar, na ďalšie góly sa čakalo až do poslednej päťminútovky, kedy víťazstvo favorita podčiarli dvomi presnými zásahmi Boumezou a Joudad.

🔥 Pre-World Cup FUTSAL DAYS - day 2:

MAROKO 🇲🇦 vs PANAMA 🇵🇦 ... 3-0 (0-0)

⚽️ 24.min El Mesrar, 38.min Otmane Boumezou, 39.min Yossef Joudad

Maroko: Khiyari - Amazal, Saoud, Jouad, El Mazray - Borite, Knia, Boumezou, El Mesrar, Bakkali, Bouyouzan, Rais El Fenni, Bouzid (Anbia)
Panama: Hernandez - Hurst, Maquensi, Garcia, Castrellon - Ledezma, De Rosario, Rivas, Goodridge,, Milord, Aguiles, Michael, Ortiz (Alzadora)

Futsalisti Panamy mali zápas na turnaji druhý deň po sebe, rovnako proti marockému tímu. V zápase vysokej intenzity hrajúci sa vo vysokom tempe chceli zverenci Josého Botanu oplatiť favoritovi tesnú prehru zo včera 3:4, na aj napriek zlepšenému výkonu sa im to nepodarilo.  Panamčania po dni voľna nastúpia v sobotu proti bratislavskej Pinerole.

Prvý polčas sa začal nátlakovou hrou Panamy, zatiaľ čo Maroko sa snažilo využívať prečíslenia a brejky. Tempo duelu bolo veľmi vysoké, jasných príležitostí ale bolo veľmi málo. V druhom polčase sa futsalový tím Panamy rozhodol ešte viac zatlačiť na súpera, a prišli aj ich najlepšie príležitosti pre Abdiela Ortiza, Alfonsa Maquensiho, no skórovať sa im nepodarilo. Skóre tak napokon po štyroch minútach hry otvoril El Mesrar. Šancí bolo pomenej, Maročania umne držali loptu a súpera nepúšťali do väčších šancí. Po obrovskej chybe Ricarda Ledezmu, ktorý podcenil rozohrávku, zvýšil v závere Otmane Boumezou na 2:0. Hra bez brankára sa Paname nedarila a tak ďalšiu chybu potrestal gólom do prázdnej bránky Yossef Joudad.

Úradná správa SF č. 3 - 2024/25

19.7.2024

Reprezentant Patrik Zaťovič po konci v Poľsku oblečie dres Podpor Pohybu Košice

14.7.2024

Sebastian Bačo opúšťa Extraligu, rošády v Lučenci, Rick a Kozár sa vracajú do Košíc

15.7.2024

MIMEL Lučenec vyzve v domácej ARENE majstra Malty Luxol St. Andrews a dvoch kvalifikantov

4.7.2024

Futsalová LIGA MAJSTROV opäť v Lučenci. MIMEL usporiada skupinu hlavného kola

1.7.2024

Slováci odštartujú kvalifikáciu o ME doma s Moldavskom, skupinu zakončia v Bratislave proti Poľsku

12.6.2024

Správa o exekutíve SF 2024: Po konferencii v Martine novým šéfom súťaží Jozef Kunštár