logo

Maroko zdolalo v druhom zápase Panamu 3:0, chlieb sa lámal v závere

streda, 01.09.2021|Posledná aktualizácia 3.9.2021 08:33

Reprezentácia Maroka zdolala Panamu v druhom zápase na medzinárodnom turnaji Pre-World Cup FUTSAL DAYS v Bratislave 3:0.

Druhý duel na turnaji odohrali obe reprezentácie ako včera, iba si vymenili poradie. V prvom polčase góly nepadli, rozhodlo až po prestávke. Skóre otvoril v 24. minúte El Mesrar, na ďalšie góly sa čakalo až do poslednej päťminútovky, kedy víťazstvo favorita podčiarli dvomi presnými zásahmi Boumezou a Joudad.

🔥 Pre-World Cup FUTSAL DAYS - day 2:

MAROKO 🇲🇦 vs PANAMA 🇵🇦 ... 3-0 (0-0)

⚽️ 24.min El Mesrar, 38.min Otmane Boumezou, 39.min Yossef Joudad

Maroko: Khiyari - Amazal, Saoud, Jouad, El Mazray - Borite, Knia, Boumezou, El Mesrar, Bakkali, Bouyouzan, Rais El Fenni, Bouzid (Anbia)
Panama: Hernandez - Hurst, Maquensi, Garcia, Castrellon - Ledezma, De Rosario, Rivas, Goodridge,, Milord, Aguiles, Michael, Ortiz (Alzadora)

Futsalisti Panamy mali zápas na turnaji druhý deň po sebe, rovnako proti marockému tímu. V zápase vysokej intenzity hrajúci sa vo vysokom tempe chceli zverenci Josého Botanu oplatiť favoritovi tesnú prehru zo včera 3:4, na aj napriek zlepšenému výkonu sa im to nepodarilo.  Panamčania po dni voľna nastúpia v sobotu proti bratislavskej Pinerole.

Prvý polčas sa začal nátlakovou hrou Panamy, zatiaľ čo Maroko sa snažilo využívať prečíslenia a brejky. Tempo duelu bolo veľmi vysoké, jasných príležitostí ale bolo veľmi málo. V druhom polčase sa futsalový tím Panamy rozhodol ešte viac zatlačiť na súpera, a prišli aj ich najlepšie príležitosti pre Abdiela Ortiza, Alfonsa Maquensiho, no skórovať sa im nepodarilo. Skóre tak napokon po štyroch minútach hry otvoril El Mesrar. Šancí bolo pomenej, Maročania umne držali loptu a súpera nepúšťali do väčších šancí. Po obrovskej chybe Ricarda Ledezmu, ktorý podcenil rozohrávku, zvýšil v závere Otmane Boumezou na 2:0. Hra bez brankára sa Paname nedarila a tak ďalšiu chybu potrestal gólom do prázdnej bránky Yossef Joudad.

Mohlo by vás zaujímať

Štvrťfinálová séria play-off štartuje na Veľký piatok v Prievidzi, Lučenci, Košiciach a Leviciach

Včera

18.kolo NFE: V poslednom kole základnej časti gólové hody, skóre sa menilo až 72-krát

24.3.2024

Nominácia reprezentácie do 19 rokov na medzinárodný turnaj v chorvátskom Novigrade

24.3.2024

Nominácia reprezentácie do 17 rokov na kontrolný zraz v Bratislave

24.3.2024

Futsal Love Serbia: Futsalistky Francúzska jasne zdolali naše reprezentantky 6:0

16.3.2024

Reprezentácia do 23 rokov s prehrou aj v druhom zápase vo Fafe

15.3.2024

Slovenská U-23 prehrala vo Fafe s domácim Portugalskom 1:4, v stredu na programe odveta