logo

Novým predsedom komisie rozhodcov sa stal Miroslav Ježík, v Senci sa uskutočnil seminár rozhodcov

utorok, 15.09.2020|Posledná aktualizácia 15.9.2020 08:50

V seneckom hoteli Zátoka sa 11. - 12. septembra uskutočnil seminár futsalových rozhodcov.

Počas prvého dňa mali prednášky v päťhodinovom bloku adepti na nových rozhodcov, ktorých bolo dokopy desať. Všeobecne sa prezentovali nové pravidlá. Prednášky mali FIFA rozhodcovia - Peter Budač, Martin Matula a Rastislav Behančin. Na druhý deň sa pripojili aj všetci aktívni rozhodcovia, plný počet účastníkov bol 35. Vo 4-hodinovom bloku boli odprezentované zmeny pravidiel, ktoré nedávno vyšli. Nasledoval videotest, záverečná diskusia a vyhodenie semináru.

Novým predsedom komisie rozhodcov sa stal Miroslav Ježík, ktorý bude mať na starosti delegovanie rozhodcov pre Varta futsal ligu. Poveril Mária Belavého, aby obsadzoval ženskú ligu a Pavla Havrilu, aby obsadzoval juniorské súťaže. Delegátov obsadzuje Marcel Kubinec. Všetci rozhodcovia sa už tešia na sezónu 2020/21.

Mohlo by vás zaujímať

Mapujeme prípravu extraligistov: CopyLeaders nestačili na Bielsko-Bialu, remíza Lučenca s Bochniou

Včera

ŽREB EXTRALIGY: Obhajca z Lučenca odštartuje v Žiline, Košice privítajú v 1.kole Prievidzu

5.8.2022

Žreb futsalovej extraligy sa uskutoční v piatok 5. augusta

4.8.2022

Pohyby v hráčskych kádroch extraligistov, poľský majster Zaťovič sa vracia domov

7.8.2022

Majstrom Slovenska MIMEL Lučenec. V treťom finále zdolal Banskú Bystricu 7:1

30.5.2022

PLAY-OFF 2.finále: MIMEL Lučenec zvládol druhý zápas v B.Bystrici, piatok môže rozhodnúť

26.5.2022

PLAY-OFF 1.finále: MIMEL Lučenec vstúpil do finálovej série víťazstvom 6:2 nad Banskou Bystricou

24.5.2022

Tretie miesto získali CopyLeaders Prievidza po druhopolčasovom obrate proti Podpor Pohyb Košice

22.5.2022

V piatok štartuje finále play-off v Lučenci, bronzový tím spoznáme vo štvrtok v Prievidzi

17.5.2022

PLAY-OFF 1/2-finále: Lučenec na penalty vyradil Prievidzu, MIBA do finále po víťazstve v Košiciach

11.5.2022

PLAY-OFF 1/2-finále: Lučenec zdolal Prievidzu 4:0, B.Bystrica Podpor Pohyb až po predĺžení

9.5.2022

PLAY-OFF 1/4-finále: Favoriti nezaváhali ani v druhých zápasoch, bratislavská dráma v predĺžení