Ostrák strelil tri góly a na tri asistoval pri neskutočnej prestrelke a prvej výhre Rapidu v sezóne

nedeľa, 17.01.2021|Posledná aktualizácia 17.1.2021 22:24

Tomáš Drahovský strelil v najvyššej španielskej súťaži ďalší gól.

autor: FC Rapid Ústí nad Labem

V zápase jeho tímu Santa Coloma na palubovke Osasuny sa zrodila remíza 2:2 a slovenský reprezentant stanovil konečný výsledok v 37. minúte. Domáci viedli 2:0, no Cardona v 35. minúte premenil pokutový kop a následne sa trafil Drahovský. Bol to jeho trinásty presný zásah v sezóne 2020/21 a spoločne s Danielom Martinicorenom sa delí o prvé miesto v tabuľke strelcov. Samotná Santa Coloma je síce jedenásta, lenže má iba bodový náskok nad zónou zostupu.

V poľskej Ekstraklase hrali Chojnice. Celý zápas chytal Kevin Kollár a prezentoval sa mnohými veľmi dobrými zákrokmi, bol oporou tímu. Veľkú porciu minút strávil na palubovke aj Kristián Medoň, ale z výhry 3:2 sa tešili Pniewy.

Fantastický zápas sa odohral v najvyššej českej súťaži. FC Rapid Ústí nad Labem získal svoje prvé body v sezóne 2020/21, keď doma v parádnej prestrelke 9:8 porazil FC Démoni Česká Lípa. Po polčase viedli hostia 4:1. Rapid však po zmene strán strelil päť gólov v rade a razom to bolo 6:4. Následne Démoni vyrovnali na 6:6, domáci sa dostali späť do vedenia (7:6), aby Česká Lípa do 37. minúty skóre znova otočila na svoju stranu (7:8). Presne 21 sekúnd pred koncom riadneho hracieho času však vyrovnal Petr Výborný a ten istý hráč rozhodol o konečnom výsledku 9:8 iba polsekundy pred koncom!

Spomínaný český futsalista zaznamenal štyri góly, no fantastický duel odohral aj slovenský reprezentant Dominik Ostrák, ktorý strelil hattrick a na ďalšie tri góly prihral vrátane toho na 8:8 a to ešte za nepriaznivého stavu 7:8 nepremenil 10 metrový kop. Deviaty a ôsmy gól strelil Rapid v powerplay súpera.

18.4.2024

13.4.2024

Slováci na úvod Futsal Fever Days pohľadli Švédom, duel dvoch polčasov pre Severanov

13.4.2024

12.4.2024

9.4.2024

7.4.2024

7.4.2024

6.4.2024

Zverenci Antona Brunovského na Istria Nations Futsal Cupe jasne zdolali Čiernu Horu 5:1

5.4.2024

Slovenská reprezentácia do 19 rokov s prvým víťazstvom na turnaji, Američanov zdolala 4:2