logo

Úradná správa SF č. 21 - 2023/24

piatok, 08.12.2023|Posledná aktualizácia 8.12.2023 12:28

1.) Športovo - technická komisia SF

U30: Z dôvodu obsadenia ŠH v Leviciach a po dohode klubov schvaľuje zmenu termínu 10.kola Niké Futsal Extraligy Futsal Team Levice - MIMEL Lučenec. Zápas sa odohral 7.12.2023 o 19:00 hod v ŠH Levice. 

2.) Komisia rozhodcov SF a komisia delegátov SF:

·      oznamuje nové obsadenie R 2. blok ženská Niké Futsal Extraliga: 

Sobota 09.12.2023 ŠH Mier Bardejov 

15:30 Partizán Bardejov futsal – Futsal Košice (Botka, Polomský za Marko, Cisko)
16:45 FK Prešov futsal – Futsal Košice (Polomský, Botka za Marko, Cisko)
18:00 Partizán Bardejov futsal – FK Prešov futsal (Botka, Polomský za Marko, Cisko) 

·      oznamuje nové obsadenie R 3.blok FEJ U15: 

Nedeľa 10.12.2023 ŠH SOŠ Šaca 

14:30 Mimel Lučenec – 4FSC FTVŠ Prírodovedec UK Bratislava (Antalík za Marko)
15:30 Podpor Pohyb Košice - 4FSC FTVŠ Prírodovedec UK Bratislava (Antalík za Marko)
16:30 Mimel Lučenec - FT Levice/Spartak Tlmače (Antalík za Marko)
17:30 Podpor Pohyb Košice - FT Levice/Spartak Tlmače (Antalík za Marko)  

·      oznamuje obsadenie R a D v dohrávkach 4. a 7.kola Niké Futsal Extraliga: 

Piatok 15.12.2023 

20:00 MIBA Banská Bystrica - Futsal Team Levice (Botka, Nemček, Čuhár) 

Piatok 22.12.2023 

18:30 FSC Prievidza - Partizán Bardejov BŠK-futsal (Behančin, Filkus, Cimprich) pôvodné obsadenie 

·      oznamuje obsadenie R a D 2. a 3.blok ženská Niké Futsal Extraliga: 

Sobota 16.12.2023 ŠH Prievidza 

15:30 FSC Prievidza – ŠK Makroteam Žilina (Kováčik, Ďuriník, Ježík)
16:45 Sport Ladies Club B. Bystrica futsal - ŠK Makroteam Žilina (Ďuriník, Kováčik, Ježík)
18:00 FSC Prievidza - Sport Ladies Club B. Bystrica futsal (Kováčik, Ďuriník, Ježík) 

Nedeľa 17.12.2023 ŠH Ostrovského KE 

14:00 Futsal Košice – Partizán Bardejov futsal (Antalík, Filkus, Kubinec)
15:15 FK Prešov futsal - Partizán Bardejov futsal (Filkus, Antalík, Kubinec)
16:30 Futsal Košice - FK Prešov futsal (Antalík, Filkus, Kubinec) 

·      oznamuje obsadenie R a D 4.blok FEJ U15: 

Sobota 16.12.2023 ŠH Levice 

13:30 4FSC FTVŠ Prírodovedec UK Bratislava - Podpor Pohyb Košice (Angyal)
14:30 FT Levice/Spartak Tlmače - Podpor Pohyb Košice (Angyal)
15:30 4FSC FTVŠ Prírodovedec UK Bratislava - Mimel Lučenec (Angyal)
16:30 FT Levice/Spartak Tlmače - Mimel Lučenec (Angyal) 

Ospravedlnenie: Behančin 14.-16.12., Bohun 15.-17.12., 20.-22.12., Fischer 15.-17.12., Belavý 03.12. po termíne, Cisko 09.12. po termíne, Ďuriník 09.12. po termíne, Marko 09.-10.12. po termíne,

Mohlo by vás zaujímať

Úradná správa SF č. 41 - 2023/24

7.6.2024

Úradná správa SF č. 40 - 2023/24

17.5.2024

Úradná správa SF č. 39 - 2023/24

10.5.2024

Úradná správa SF č. 38 - 2023/24

3.5.2024

Úradná správa SF č. 37 - 2023/24

19.4.2024

Úradná správa SF č. 36 - 2023/24

12.4.2024

Úradná správa SF č. 35 - 2023/24

5.4.2024

Úradná správa SF č. 34 - 2023/24

4.4.2024

Úradná správa SF č. 33 - 2023/24

22.3.2024

Úradná správa SF č. 32 - 2023/24

15.3.2024

Úradná správa SF č. 30 - 2023/24

1.3.2024

Úradná správa SF č. 29 - 2023/24

23.2.2024