logo
  • KONTAKTY
  • ANKETY

Ďalším mediálnym partnerom SF sa stal portál www.sport.sk

pondelok, 21.09.2020|Posledná aktualizácia 22.9.2020 07:39

Ringier Axel Springer SK a Slovenský futsal sa dohodli na marketingovej spolupráci.

Spoločnosť Ringier Axel Springer SK, v ktorej portfóliu je aj najčítanejší športový portál na Slovensku, www.sport.sk, a Slovenský futsal sa dohodli na spolupráci v oblasti propagácie futsalu na platformách spoločnosti Ringier Axel Springer SK.

ŠPORT.sk je najčítanejší športovo-spravodajský portál na Slovensku. Mesačne ho navštívi 900-tisíc užívateľov. Denne prináša aktuálne správy nielen z domova, ale i z celého sveta. Okrem výsledkov a tabuliek čitateľom prináša aj online prenosy, odborné analýzy, komentáre, podcasty a videorelácie. 

Tešíme sa na spoluprácu so Slovenským futsalom. Je to rýchlo sa rozvíjajúci šport a veríme, že toto užšie spojenie prinesie čitateľom ŠPORT.sk kvalitný obsah z futsalového prostredia, vďaka čomu zasiahneme ešte väčšie publikum, a zároveň aj týmto spôsobom prispejeme k zväčšeniu fanúšikovskej základne futsalu na Slovensku. My, v SPORT.sk, sa riadime heslom: ŽIJEME ŠPORTOM, čo znamená, že žijeme aj pre futsal. Povedal pre www.futsalslovakia.sk Marketing Executive Lukáš PIATRA.

Dohoda s vydavateľstvom, akým je Ringier Axel Springer SK, je ďalším dlho pripravovaným krokom. Veci, o ktoré sa dlhodobo snažíme, začínajú do seba zapadať a dnes už vieme prvé výstupy prezentovať aj verejnosti. My máme záujem o spoluprácu s lídrami na trhu, ktorý dlhodobo propagujú šport. Po HUSTE.TV je dohoda so SPORT.sk ďalším logickým a dlho pripravovaným krokom. Sme radi, že ľudia, ktorí sa pohybujú v branži dlhé roky, oceňujú naše kroky a naše výstupy chcú ďalej reprodukovať svojim čitateľom. Pre nás je to ocenenie tvrdej práce za posledné dva roky, keď sa snažíme tvoriť nový obsah pre futsalových fanúšikov. Cesta, na ktorú sme sa vydali pred dvoma rokmi, je asi najťažšia možná, ale dúfame, že sa nám tento investovaný čas v budúcnosti mnohonásobne vráti. Stále však nekončíme, máme pripravené ďalšie novinky pre futsalovú komunitu. Nie všetko sa vplyvom Covid-19 podarí realizovať do začiatku súťažného ročníka, ale veríme, že najväčšia zmena bude prezentovaná už čoskoro, povedal pre portál futsalslovakia.sk člen VV  Ján PLOŠTICA.
Mohlo by vás zaujímať

LIVE PRENOS: FC Petro-w Jelgava - Mimel Lučenec

28.11.2020

Víťazom Ligy Majstrov tretíkrát FC Barcelona

12.10.2020

Napísali o konferencii SF

5.6.2020

Rozhovor: O futsale v Košiciach s Radovanom Brožovským

1.6.2020

Ďalší zaujímavý webinár je nadohľad

14.5.2020

Smutná správa. Opustil nás MVDr. Peter Slimák

12.5.2020

Návrh zmien STANOV SF

8.5.2020

Dopady pandémie COVID-19 očami športovcov zapojených do ankety UčPS

23.4.2020

Online vzdelávanie trénerov (english)

22.4.2020

HRÁČ SEZÓNY, ako to bude prebiehať

21.4.2020

HRÁČ SEZÓNY, MIBA BANSKÁ BYSTRICA

24.4.2020

Vyberáme z webu MIBA Banská Bystrica

20.4.2020