logo
  • KONTAKTY
  • ANKETY

Online vzdelávanie trénerov (english)

streda, 22.04.2020|Posledná aktualizácia 22.4.2020 18:29

Vzdelávanie pre trénerov futsalu pod vedením trojice odborníkov, Frane Despotović, Dušan Matić, Mićo Martić.

Do redakcie sme dostali tip na online vzdelávanie trénerov futsalu pod vedením trojice odborníkov, Frane Despotović, Dušan Matić, Mićo Martić. Vzdelávanie je spoplatnené (20 eur), bude sa konať 29.4.2020 od 18.00. Celý kurz by mal byť vedený v anglickom jazyku. Pre prihlásenie klikni na obrázok. 

Garanti vzdelávacej akcie

Frane DESPOTOVIĆ

sa narodil 25. apríla 1982 v Splite, ide o bývalého chorvátskeho kapitána reprezentácie a ikonu Splitu. V reprezentačnom drese Chorvátska odohral 70 stretnutí a strelil 16 gólov. Väčšinu svojej kariéry Despotović hájil farby Splitu. V Chorvátsku hral aj za Skvera, Inera a Muca Bituminu. V bohatej zahraničnej kariére bol súčasťou poľských tímov Wisly a Akademie, talianskeho Cagliaria a maltského Balzana a Luxola. Začiatkom roku 2019 sa vrátil z Malty do Chorvátska a stal sa trénerom tímu Genius. V lete minulého roka prevzal nemecký Weillimdorf, a zaznamenal pozoruhodné výsledky v Európe. Dnes je trénerom druhého splitského klubu MNK Square. Je držiteľom trénerskej licencie UEFA "B"


Dušan MATIĆ

sa narodil 13.5.1975 v Belehrade, je profesionálny futsalový tréner, asistent trénera, od roku 2015 je aj inštruktor Futsal UEFA , analytik a konzultant. Hovorí plynule srbsky a anglicky. Trénerskú kariéru začal v klube KMF "Novi Beograd", kde sa venoval všetkým kategóriám. v roku 2012 trénoval klub KMF "Kolubara"-Lazarevac. V roku 2012 pracoval aj ako poradca srbského národného tímu. Od roku 2013 je trénerom brankárov a asistentom trénera národného mužstva Fínska. Dodnes trénoval stovky brankárov a trénerov a usporiadal mnoho workshopov, seminárov a táborov. S fínskym národným tímom bol štvornásobným víťazom Nordic Futsal Cup, raz vyhral Baltic Futsal Cup a Futsal week. Je držteľ licencie UEFA Futsal Coaching Instructor.


Mićo MARTIĆ


narodil sa 24.2.1964 v Doboji (Bosna a Hercegovina). V rokoch 1994 -2001 reprezentoval Chorvátsko, nastúpil na 44 zápasov a strelil 32 gólov. V období 2004 - 2009 viedol národný tím Chorvátska. V rokoch 2008 - 2010 bol poradcom pri národných tímoch Grécka a Anglicka. Od roku 2013 pôsobí ako národný tréner vo Fínsku. UEFA/FIFA Futsal Coaching Instructor.



Mohlo by vás zaujímať

Víťazom Ligy Majstrov tretíkrát FC Barcelona

12.10.2020

Ďalším mediálnym partnerom SF sa stal portál www.sport.sk

22.9.2020

Napísali o konferencii SF

5.6.2020

Rozhovor: O futsale v Košiciach s Radovanom Brožovským

1.6.2020

Ďalší zaujímavý webinár je nadohľad

14.5.2020

Smutná správa. Opustil nás MVDr. Peter Slimák

12.5.2020

Návrh zmien STANOV SF

8.5.2020

Dopady pandémie COVID-19 očami športovcov zapojených do ankety UčPS

23.4.2020

HRÁČ SEZÓNY, ako to bude prebiehať

21.4.2020

HRÁČ SEZÓNY, MIBA BANSKÁ BYSTRICA

24.4.2020

Vyberáme z webu MIBA Banská Bystrica

20.4.2020

Programové vyhlásenie vlády ohľadom športu

20.4.2020