logo

Extraligových majstrov čoskoro spoznáme aj v juniorských kategóriách U-17 a U-20

piatok, 03.06.2022|Posledná aktualizácia 7.6.2022 11:29

Extraligové súťaže juniorov v kategóriách do 17 a 20 rokov vyvrcholia turnajmi Final Four v Lučenci a Žiline.

Až tri kluby majú dvojnásobné zastúpenie - futsalové akadémie Žiliny a Pineroly a košický Podpor Pohyb. K kategórii U-17 kvarteto doplnil MIMEL Lučenec a v kategórii U-20 žilinský Makroteam.

Final Four kategórie U17 sa uskutoční v Lučenci 9.6.2022 so začiatkom turnaja o 11. hodine. Zápasy sa budú hrať na 2 x 20 min hrubý čas s tým, že posledných päť minút stretnutia sa hrá čistý čas. V prípade remízy sa postupuje ako v kategórii dospelých 1.SLF, 2 x 5 min predĺženie (čistý čas) a pokutové kopy, po 5 na každej strane, nasleduje rýchla smrť.

17:30 - Vyhodnotenie juniorskej mládežníckej súťaže v kategórii U17

Final Four kategórie U20 sa uskutoční v Žiline 13.6.2022 so začiatkom turnaja o 11. hodine. Zápasy sa budú hrať na 2 x 20 min hrubý čas s tým, že posledných päť minút stretnutia sa hrá čistý čas. V prípade remízy sa postupuje ako v kategórii dospelých 1.SLF, 2 x 5 min predĺženie (čistý čas) a pokutové kopy, po 5 na každej strane, nasleduje rýchla smrť.

Rozpis zápasov FINAL FOUR U-20:

11:00 - ŠK Makroteam Žilina vs Podpor Pohyb Košice
12:30 - Futsal Academy Žilina vs Pinerola 1994 Futsal Academy BA
12:30 - 14:30  obed priebežne podľa ukončenia zápasov
17:30 - Vyhodnotenie juniorskej mládežníckej súťaže v kategórii U20

Mohlo by vás zaujímať

PLAY-OFF 1.semifinále: Víťazné vstupy Lučenca a Podpor Pohybu Košice, favoriti nezaváhali

24.4.2024

Štartuje semifinálová séria play-off Niké Futsal Extraligy zápasmi v Lučenci a Košiciach

19.4.2024

Nominácia reprezentácie do 17 rokov na kontrolný zraz v Poprade

19.4.2024

Akadémia Pineroly s double, ovládla aj turnaj Final Four o Slovenský pohár U-20 v Žiline

18.4.2024

Slovákov čaká vstup do turnaja Futsal Fever Days v Šamoríne proti Švédsku

12.4.2024

PLAY-OFF 3.štvrťfinále: Levice vyzvú v semifinále Košice, Pinerola vydrela postup v Prievidzi

9.4.2024

Dievčenský tím Futsalslovakia U-15 na turnaji v Radave s dvomi víťazstvami

7.4.2024

Slováci siahali v Novigrade na bronz, z rúk im ho zobral v poslednej päťminútovke kapitán Slovinska

7.4.2024

PLAY-OFF 2.štvrťfinále: Košice a Lučenec do semifinále, tretie zápasy v Prievidzi a Leviciach

6.4.2024

TOP FUTSAL 2023 - Nominácie vo všetkých siedmich kategóriách

3.4.2024

Reprezentačná devätnástka nestačila na úvod Istria Nations Cupu v Chorvátsku na Francúzov

5.4.2024

Nominácia "A" mužstva Slovenska na medzinárodný turnaj Fever Days 2024 v Šamoríne