logo

FINAL FOUR o Slovenský pohár: O víťazstvo zabojuje Lučenec s košickým Podpor Pohybom

sobota, 09.03.2024|Posledná aktualizácia 9.3.2024 09:48

Prvé semifinále malo svoju kvalitu, Levice viedli proti obhajcovi z Lučenca 2:0, po konečnom hvizde sa z víťazstva 3:2 tešili zverenci Mariána Berkyho.

Levice mali skvelý vstup do zápasu, keď v priebehu minúty po góloch Fedyka a Drozdova šli do vedenia 2:0. Odpoveď obhajcu ale prišla rýchlosťou blesku, keď po vydarenej akcii Greško znížil, za takéhoto stavu sa išlo do kabín. Marcel Marík v 25.minúte vyrovnal, víťazný gól strelil v 28.minúte Leovski.

Druhé semifinále malo jasný priebeh, Podpor Pohyb Košice nastrieľal už do polčasu Komárnu sedem gólov a po obrátke svoje víťazstvo navýšil až na konečných 15:4.

Výsledky semifinále Final Four o Slovenský pohár:

Futsal Team Levice - MIMEL Lučenec 2:3 (2:1)
⚽️ 8. Fedyk, 9. Drozdov - 10. Greško, 25. Marík, 28. Leovski

Podpor Pohyb Košice - Futsal Team Komárno 15:4 (7:0)
⚽️ 2. Yosel, 3. Kalmár vlastný, 5. a 27. Salas Jimenez, 6. a 22. Marton, 17., 19. a 37. Ivan, 18. Bačo, 26. Terpaj, 28. Korček, 31. Matis, 34. a 37. Palfi - 22. Hegedus, 29. a 35. Simon, 37. Csicsó

Program 9.marca 2024:

13:00 hod Zápas o 3.miesto: Futsal team Levice - Futsal Team Komárno

15:30 hod Finále: MIMEL Lučenec - Podpor Pohyb Košice

Mohlo by vás zaujímať

PLAY-OFF 1.semifinále: Víťazné vstupy Lučenca a Podpor Pohybu Košice, favoriti nezaváhali

24.4.2024

Akadémia Pineroly s double, ovládla aj turnaj Final Four o Slovenský pohár U-20 v Žiline

18.4.2024

Futsal Fever Days: Česko s dvomi víťazstvami, Maďarsko získalo bod po remíze so Švédskom

18.4.2024

Dievčenský tím Futsalslovakia U-15 na turnaji v Radave s dvomi víťazstvami

7.4.2024

PLAY-OFF 2.štvrťfinále: Košice a Lučenec do semifinále, tretie zápasy v Prievidzi a Leviciach

6.4.2024

Slovenská reprezentácia do 19 rokov s prvým víťazstvom na turnaji, Američanov zdolala 4:2

5.4.2024

Extraliga U-20: Striebro pre Futsalovú akadémiu Žiliny, Makroteam napokon s bronzom

24.3.2024

Futsal Love Serbia: Na úvod prehra s Maďarskom, Slovenky zostrelila hetrikom Gajzágó

16.3.2024

Reprezentácia do 23 rokov s prehrou aj v druhom zápase vo Fafe

15.3.2024

Slovenská U-23 prehrala vo Fafe s domácim Portugalskom 1:4, v stredu na programe odveta