Levice v prvom zápase bez divákov porazili na domácej palubovke Komárno

štvrtok, 01.10.2020|Posledná aktualizácia 1.10.2020 23:36

Futsal Team Levice hostil netradične už vo štvrtok na svojej palubovke nováčika z Komárna. Domáci potvrdili pozíciu favorita a v prvom stretnutí bez divákov vyhrali.

Futsal Team Levice - Futsal Team Komárno 3:1 (1:1)

Góly: 15. Budovec, 27. Jakubík, 27. Švec - 18. Oršolík

Diváci: 0

Rozhodovali: Fischer, Grom, Bohun

Komárno ale hralo vyrovnaný súboj. Na šancu Budovca nadviazal krásnou individuálnou prácou Peter Nguyen Cong, ktorého skvele vychytal Bielik. Ten bol o chvíľu už prekonaný, zachránil ho Szabolcs Jakubík. Následne síce rozhodcovia nevideli jasnú hru rukou v tíme Komárna pred jeho bránkou, ale protestovať sa nechcelo Budovcovi, ktorý vystrelil z diaľky a postaral sa o nádhernú strelu do rohu bránky. Ešte do polčasu po rohovom kope tiež z diaľky odpovedal kapitán Tomáš Oršolík. Aktívny Nguyen Cong mohol dostať outsidera do vedenia, opečiatkoval žrď. Rozhodla 27. minúta. Szabolcs Jakubík po prihrávke Patrika Chamillu naviezol loptu pred bránku a zblízka prekonal Jurčinu. Ten síce po ďalšej akcii následný pokus potlačil na roh, práve z neho sa presadil Gabriel Švec. Domáci ešte v závere dvakrát trafili konštrukciu bránky, hostia si vylámali zuby na Bielikovi. Skóre sa teda už nemenilo.

Partneri klubu Futsal Team Levice

19.4.2024

19.4.2024

18.4.2024

13.4.2024

Slováci na úvod Futsal Fever Days pohľadli Švédom, duel dvoch polčasov pre Severanov

13.4.2024

12.4.2024

9.4.2024

7.4.2024

7.4.2024

6.4.2024

Zverenci Antona Brunovského na Istria Nations Futsal Cupe jasne zdolali Čiernu Horu 5:1

5.4.2024

Slovenská reprezentácia do 19 rokov s prvým víťazstvom na turnaji, Američanov zdolala 4:2