• KONTAKTY
  • ANKETY

Levice vo vyrovnanom stretnutí tesne porazili Prievidzu

nedeľa, 11.10.2020|Posledná aktualizácia 11.10.2020 08:34

3. kolo Varta futsal ligy skompletizovalo stretnutie v Prievidzi, kde pricestovali hráči Levíc. Hostia sa tešili z troch bodov, priebeh stretnutia však bol vyrovnaný.

TNF Prievidza - Futsal Team Levice 2:3 (0:2)

Góly: 28. Laco, 34. Xia - 7. Gajdács, 27. Rakica, 24. Gabaš

Rozhodovali: Botka, Nemček, Ďurina

Šance sme videli na oboch stranách a dlho sa čakalo na to, kto spraví chybu. V 7. minúte otváral skóre hosťujúci Marek Gajdács. Domáci brankár Mútňan chytil niekoľko nebezpečných striel, oporou bol aj Bielik na opačnej strane palubovky. Nesmierne dôležitý zásah vsietil v 13. minúte kapitán Viliam Rakica, čím upravoval na 2:0 z pohľadu Levíc. Krátko po zmene strán sa dokázal presadiť Pavol Gabaš a zdalo sa byť vymaľované, avšak Prievidza napriek tomu, že nestrieľala góly, herne držala s protivníkom krok. V 28. minúte vykresal iskierku nádeje mladý Juraj Laco, vzápätí Longjie Xia korigoval už na 2:3. Ďalší gól sme nevideli ani v záverečnej powerplay, a tak Levice odchádzali s tromi bodmi.

Mohlo by vás zaujímať

Levice trénujú: "Množstvo papierovačiek a testov nás neodradí," hovorí Róbert Čík