Levice vo vyrovnanom stretnutí tesne porazili Prievidzu

nedeľa, 11.10.2020|Posledná aktualizácia 11.10.2020 08:34

3. kolo Varta futsal ligy skompletizovalo stretnutie v Prievidzi, kde pricestovali hráči Levíc. Hostia sa tešili z troch bodov, priebeh stretnutia však bol vyrovnaný.

TNF Prievidza - Futsal Team Levice 2:3 (0:2)

Góly: 28. Laco, 34. Xia - 7. Gajdács, 27. Rakica, 24. Gabaš

Rozhodovali: Botka, Nemček, Ďurina

Šance sme videli na oboch stranách a dlho sa čakalo na to, kto spraví chybu. V 7. minúte otváral skóre hosťujúci Marek Gajdács. Domáci brankár Mútňan chytil niekoľko nebezpečných striel, oporou bol aj Bielik na opačnej strane palubovky. Nesmierne dôležitý zásah vsietil v 13. minúte kapitán Viliam Rakica, čím upravoval na 2:0 z pohľadu Levíc. Krátko po zmene strán sa dokázal presadiť Pavol Gabaš a zdalo sa byť vymaľované, avšak Prievidza napriek tomu, že nestrieľala góly, herne držala s protivníkom krok. V 28. minúte vykresal iskierku nádeje mladý Juraj Laco, vzápätí Longjie Xia korigoval už na 2:3. Ďalší gól sme nevideli ani v záverečnej powerplay, a tak Levice odchádzali s tromi bodmi.

9.4.2024

TOP FUTSAL 2023 - Nominácie vo všetkých siedmich kategóriách

3.4.2024

17.kolo NFE: Levice zdolali Prievidzu, vysoké víťazstvá Košíc a Pineroly na súperových ihriskách

16.3.2024

Reprezentácia do 23 rokov s prehrou aj v druhom zápase vo Fafe

15.3.2024

Slovenská U-23 prehrala vo Fafe s domácim Portugalskom 1:4, v stredu na programe odveta

13.3.2024

Finálový turnaj stredných škôl vo futsale sa odohrá 1.3.2024 v Tipos aréne v Bratislave

17.2.2024

14.kolo NFE: Lučenec zničil Prievidzu, Pinerola v závere vybojovala všetky body v Banskej Bystrici

11.2.2024

Predohrávka 14.kola NFE: Levice si víťazstvom na FTVŠ upevnili druhé miesto v tabuľke

3.2.2024

13.kolo NFE: Prvá strata bodov Lučenca prišla v Košiciach, Pinerola zdolala Prievidzu

28.1.2024

11.kolo NFE: Podpor Pohyb zdolal po návrate do Košíc v Starej Jazdiarni presvedčivo Prievidzu

14.1.2024

Na mládeži záleží! Spúšťame ďalší projekt: Nultý ročník majstrovstiev Slovenska vo futsale U13

11.1.2024

Dohrávka 4.kola NFE: Levice si nesú z B.Bystrice všetky body, rozhodla ukrajinská légia