logo

Plzeň prvýkrát porazila Chrudim a ujala sa vedenia vo finále, Rick dostal červenú kartu

štvrtok, 20.05.2021|Posledná aktualizácia 20.5.2021 22:18

SK Interobal Plzeň vyhral prvý zápas finálovej série play-off, keď porazil FK Chrudim 3:2.

autor: SK Interobal Plzeň

Vôbec prvýkrát v histórii sa stalo, že by Plzeň dokázala Chrudim poraziť. O tesnej výhre rozhodol Tomáš Vnuk, ktorý strelil druhý a tretí gól svojho tímu, ten rozhodujúci v 45. minúte, keďže duel išiel za stavu 2:2 do predĺženia. Na prvý ešte asistoval, postaral sa oň brankár Vahala. Do štatistík sa zapísal aj Gabriel Rick, počas 8. minúty dostal červenú kartu za nešťastnú a nechcený úder lakťom do hlavy Pavla Drozda. Náš reprezentant sa okamžite ospravedlňoval, ale trestu neunikol. V druhom finále tak nemôže hrať. V stretnutí nastúpili všetci štyria Slováci, takže aj Peter Kozár, Martin Zdráhal a Martin Doša.

SK Interobal Plzeň - FK Chrudim 3:2 (1:2)

Góly: 11. Vahala, 31. Vnuk, 45. Vnuk – 8., 20. D. Drozd

/Stav série: 1:0/

Ďalší program finálovej série

FK Chrudim – SK Interobal Plzeň (24.5. o 19:00)

SK Interobal Plzeň – FK Chrudim (27.5. o 19:00)

FK Chrudim - SK Interobal Plzeň (30.5. o 19:00)

SK Interobal Plzeň – FK Chrudim (2.6. o 19:00)

Mohlo by vás zaujímať

4.FINÁLE PLAY-OFF: Lučenec zvládol štvrtý zápas v Košiciach a je majstrom Slovenska

15.5.2024

3.FINÁLE PLAY-OFF: Lučenec zdolal Košice 6:2, v utorok môže spečatiť titul na východe

11.5.2024

Riadna Konferencia SF sa uskutoční 8.6.2024 v Martine

10.5.2024

2.FINÁLE PLAY-OFF: Košice uštedrili Lučencu prvú prehru v sezóne a vyrovnali stav série

8.5.2024

1.FINÁLE PLAY-OFF: Prvý dramatický duel s Košicami rozhodol domáci Lučenec v závere

4.5.2024

Štartuje FINÁLE PLAY-OFF: Košický Podpor Pohyb vyzve v repríze finále obhajcu MIMEL Lučenec

3.5.2024

PLAY-OFF 3.semifinále: Košice zvládli súboj o finále, po roku opäť vyzvú obhajcu z Lučenca

2.5.2024

Bitka o finále v utorok v Košiciach. Na postup si brúsi zuby domáci Podpor Pohyb, ale aj Levičania

29.4.2024

PLAY-OFF 1.semifinále: Víťazné vstupy Lučenca a Podpor Pohybu Košice, favoriti nezaváhali

24.4.2024

Štartuje semifinálová séria play-off Niké Futsal Extraligy zápasmi v Lučenci a Košiciach

19.4.2024

PLAY-OFF 2.štvrťfinále: Košice a Lučenec do semifinále, tretie zápasy v Prievidzi a Leviciach