Reprezentácia Slovenska odohrala modelovaný zápas s Mimelom Lučenec, Berky si spestrenie kempu pochvaľuje

piatok, 18.09.2020|Posledná aktualizácia 18.9.2020 21:35

V rámci kempu slovenskej seniorskej reprezentácie odohrali naši reprezentanti modelované stretnutie s Mimelom Lučenec.

Na úvod je dôležité poznamenať, že nešlo o výsledok, preto ho ani nebudeme uvádzať. Tréner Marián Berky potreboval svojich reprezentačných zverencov čo najlepšie pripraviť na blížiace sa súboje kvalifikácie o postup na EURO 2022 a nakoľko pandemická situácia koronavírusu nedovolila odohrať dvojzápasy s Chorvátskom a ani Francúzskom, tak takáto možnosť bola ideálna, nakoľko kemp národného tímu sa koná od 16. do 19. septembra práve v Lučenci.

"Na kempe v Lučenci sme využili možnosť odohrať modelovaný zápas, ktorý nám slúžil na preverenie výkonnosti všetkých hráčov. Skúšali sme dve varianty, kde sme mužstvo rozdelili na dve skupiny, a to mladí siedmi hráči a starší šiesti hráči. Sledovali sme súčinnosť medzi nimi a tiež herný prejav. Veľmi milo ma prekvapili. Hralo sa 3x20 minút, z toho prvá tretina bola dvadsať minút čistý čas. Druhá a tretia dvadsať minút hrubý čas. Celkovo to bolo spestrenie nášho kempu v Lučenci. Ďakujem Mimelu za ochotu," hovorí Berky.

18.4.2024

Futsal Fever Days: Česko s dvomi víťazstvami, Maďarsko získalo bod po remíze so Švédskom

18.4.2024

13.4.2024

7.4.2024

6.4.2024

Slovenská reprezentácia do 19 rokov s prvým víťazstvom na turnaji, Američanov zdolala 4:2

5.4.2024

Nominácia "A" mužstva Slovenska na medzinárodný turnaj Fever Days 2024 v Šamoríne

2.4.2024

Extraliga U-20: Striebro pre Futsalovú akadémiu Žiliny, Makroteam napokon s bronzom

24.3.2024

Futsal Love Serbia: Na úvod prehra s Maďarskom, Slovenky zostrelila hetrikom Gajzágó

16.3.2024

Reprezentácia do 23 rokov s prehrou aj v druhom zápase vo Fafe

15.3.2024

Slovenská U-23 prehrala vo Fafe s domácim Portugalskom 1:4, v stredu na programe odveta