logo
  • KONTAKTY
  • ANKETY

Reprezentácia Slovenska odohrala modelovaný zápas s Mimelom Lučenec, Berky si spestrenie kempu pochvaľuje

piatok, 18.09.2020|Posledná aktualizácia 18.9.2020 21:35

V rámci kempu slovenskej seniorskej reprezentácie odohrali naši reprezentanti modelované stretnutie s Mimelom Lučenec.

Na úvod je dôležité poznamenať, že nešlo o výsledok, preto ho ani nebudeme uvádzať. Tréner Marián Berky potreboval svojich reprezentačných zverencov čo najlepšie pripraviť na blížiace sa súboje kvalifikácie o postup na EURO 2022 a nakoľko pandemická situácia koronavírusu nedovolila odohrať dvojzápasy s Chorvátskom a ani Francúzskom, tak takáto možnosť bola ideálna, nakoľko kemp národného tímu sa koná od 16. do 19. septembra práve v Lučenci.

"Na kempe v Lučenci sme využili možnosť odohrať modelovaný zápas, ktorý nám slúžil na preverenie výkonnosti všetkých hráčov. Skúšali sme dve varianty, kde sme mužstvo rozdelili na dve skupiny, a to mladí siedmi hráči a starší šiesti hráči. Sledovali sme súčinnosť medzi nimi a tiež herný prejav. Veľmi milo ma prekvapili. Hralo sa 3x20 minút, z toho prvá tretina bola dvadsať minút čistý čas. Druhá a tretia dvadsať minút hrubý čas. Celkovo to bolo spestrenie nášho kempu v Lučenci. Ďakujem Mimelu za ochotu," hovorí Berky.

Mohlo by vás zaujímať

Slovensko spoznalo program zápasov v kvalifikácii na EURO 2022, v decembri ideme na sústredenie do Francúzska

Včera

Slovensko spoznalo posledného súpera v kvalifikácii o EURO 2022, súboj Anglicka s Macedónskom bol zrušený

13.11.2020

Slovensko spozná svojho posledného súpera v kvalifikácii na EURO 10. novembra, UEFA zverejnila aj ďalšie dátumy

31.10.2020

Slovenská seniorská reprezentácia napriek organizačným ťažkostiam zarezáva na kempe v Lučeneci, odohrá zápas proti Mimelu

17.9.2020

Nominácia hráčov reprezentácie SR „A“ vo futsale na sústredenie v Lučenci (16.09. - 19.09.2020)

15.9.2020

„Nový model je pre nás jedinečnou šancou postúpiť na EURO,“ hovorí Marián Berky. Zápasy s Chorvátskom a Francúzskom zrušil koronavírus

3.9.2020

"Máme obrovskú šancu postúpiť na EURO," hovorí po žrebe Doša. Kozár očakáva boj o prvé miesto s Azerbajdžanom

2.9.2020

Slovensko spoznalo súperov v kvalifikácii na EURO 2022, nečaká nás nič jednoduché

2.9.2020

Gabriel Rick mení dres

19.6.2020

WORLD CUP 2020: V druhom polčase zápasu s Ruskom sme nenadviazali na výkon z polčasu prvého

3.2.2020

WORLD Cup 2020: Nomináciu na Elite Round ovplyvnili zranenia, Slováci sa zo všetkých síl pobijú o MS