Slovenské futsalové nádeje nestačili vo Wiener Neustadt na reprezentáciu Rakúska

pondelok, 19.09.2022|Posledná aktualizácia 19.9.2022 09:02

Slovenská futsalová reprezentácia prehrala vo Wiener Neustadt s Rakúskom 2:5. Trénerské duo Berky - Bačo dali príležitosť iba hráčom do 25 rokov.

Slovenská reprezentácia vo futsale prehrala v nedeľnom prípravnom dueli s domácim Rakúskom 2:5. O góly zverencov trénera Mariána Berkyho sa postarali v druhom polčase Vojtech Turek a Matúš Ševčík.

V rámci prípravy na blížiacu sa kvalifikáciu o postup na MS 2024 sa Slováci tento týždeň stretnú v Leviciach (19.9.) a Piešťanoch (20.9.) s Talianskom.

Prípravný zápas:

RAKÚSKO - SLOVENSKO 5:2 (2:0)
⚽️ 39. Turek, 40. Ševčík

Zostava SR: Kušnír - Bačo (C), Kuruc, Vaktor, Hudáček, Dojčinovič, Turek, Medoň, Ostrák, Čeřovský, Ševčík.

19.4.2024

13.4.2024

Slováci na úvod Futsal Fever Days pohľadli Švédom, duel dvoch polčasov pre Severanov

13.4.2024

7.4.2024

7.4.2024

Zverenci Antona Brunovského na Istria Nations Futsal Cupe jasne zdolali Čiernu Horu 5:1

5.4.2024

TOP FUTSAL 2023 - Nominácie vo všetkých siedmich kategóriách

3.4.2024

Slovenská reprezentácia do 19 rokov s prvým víťazstvom na turnaji, Američanov zdolala 4:2

5.4.2024

Reprezentačná devätnástka nestačila na úvod Istria Nations Cupu v Chorvátsku na Francúzov

5.4.2024

Nominácia "A" mužstva Slovenska na medzinárodný turnaj Fever Days 2024 v Šamoríne

2.4.2024

Štvrťfinálová séria play-off štartuje na Veľký piatok v Prievidzi, Lučenci, Košiciach a Leviciach

28.3.2024

Nominácia reprezentácie do 19 rokov na medzinárodný turnaj v chorvátskom Novigrade