logo

TV ESO si na záver sezóny pripravilo priamy prenos z Lučenca s bohatým programom

streda, 26.05.2021|Posledná aktualizácia 26.5.2021 12:39

V piatok sa uzavrie „covidový“ ročník našej najvyššej súťaže Varta futsal ligy.

Už istým majstrom je Mimel Lučenec a TV ESO odvysiela priamy prenos práve z jeho stretnutia proti Novým Zámkom, v ktorom si zverenci trénera Mariána Berkyho budú chcieť udržať stopercentnú bilanciu s výhrou v každom jednom stretnutí. Po skončení zápasu bude klubu odovzdaná trofej pre majstra súťaže.

TV ESO pripravilo bohatý priamy prenos, ktorý začne predzápasovým štúdiom s moderátorom Petrom Mútňanom a zástupcami Mimelu Lučenec, zápas komentuje Matej Kubove. Samozrejmosťou sú time-out mikrofóny. Počas prestávky sa v štúdii predstaví predseda Slovenského futsalu – Dušan Dobšovič a po skončení zápasu prídu na rad okrem odovzdávania trofeje a osláv lučeneckých hráčov aj zaujímavé rozhovory priamo z palubovky s mnohými pikoškami a zaujímavosťami, takže diváci sa majú na čo tešiť.

Určite si teda v piatok o 19:00 nezabudnite zapnúť TV ESO. Odkaz na zápas vám prinesieme pred začiatkom stretnutia.

Mohlo by vás zaujímať

PLAY-OFF 1.semifinále: Víťazné vstupy Lučenca a Podpor Pohybu Košice, favoriti nezaváhali

Včera

Nominácia reprezentácie do 17 rokov na kontrolný zraz v Poprade

19.4.2024

Akadémia Pineroly s double, ovládla aj turnaj Final Four o Slovenský pohár U-20 v Žiline

18.4.2024

Futsal Fever Days: Česko s dvomi víťazstvami, Maďarsko získalo bod po remíze so Švédskom

18.4.2024

Slováci si na turnaji Futsal Fever Days napravili chuť víťazstvom proti Maďarsku.

13.4.2024

Slováci na úvod Futsal Fever Days pohľadli Švédom, duel dvoch polčasov pre Severanov

13.4.2024

Dievčenský tím Futsalslovakia U-15 na turnaji v Radave s dvomi víťazstvami

7.4.2024

Slováci siahali v Novigrade na bronz, z rúk im ho zobral v poslednej päťminútovke kapitán Slovinska

7.4.2024

Zverenci Antona Brunovského na Istria Nations Futsal Cupe jasne zdolali Čiernu Horu 5:1

5.4.2024

Slovenská reprezentácia do 19 rokov s prvým víťazstvom na turnaji, Američanov zdolala 4:2

5.4.2024

Reprezentačná devätnástka nestačila na úvod Istria Nations Cupu v Chorvátsku na Francúzov

5.4.2024

Nominácia "A" mužstva Slovenska na medzinárodný turnaj Fever Days 2024 v Šamoríne