Tomáš Drahovský odpálil Barcelonu

piatok, 13.11.2020|Posledná aktualizácia 14.11.2020 10:12

Fantázia, Tomáš Drahovský odpálil Barcelonu.

V derby španielskej ligy vyhrala Santa Coloma proti favorizovanému tímu FC Barcelona tesne 2:1, ale najdôležitejšie na tom je, že Tomáš Drahovský strelil oba góly svojho tímu. V minulosti sa mu už proti "Blaugranas" podarilo vsietiť hattrick. V piatok otvoril skóre v druhej minúte, počas druhého polčasu vyrovnal domáci Dyego, ale posledné slovo patrilo nášmu reprezentantovi, ktorý v 38. minúte rozhodol o konečnom výsledku.

TOP FUTSAL 2023: Anketu najlepšieho futsalistu ovládol opäť Tomáš Drahovský

15.4.2024

Fantastický záver v Leviciach. Drahovský: "Po takom priebehu môžeme byť s bodom spokojní"

18.9.2023

Najlepším slovenským futsalistom za rok 2022 sa stal podľa očakávania Drahovský, všetky výsledky

11.3.2023

Veľký krok v kariére dopredu, Drahovský si zahrá v najlepšom futsalovom klube sveta

12.8.2022

El Dragon Tomáš Drahovský prestúpil do Interu Movistar

23.6.2022

TOP FUTSAL 2021: Tomáš Drahovský po siedmy raz hráčom roka, top trénerom Marián Berky

21.12.2021

Štartuje najlepšia liga sveta LNFS. Aké očakávania má najlepší strelec minulej sezóny Drahovský?